Ekim ayı kitabı / Kirpiklerimin Gölgesi - Şebnem İşigüzel

10/03/2012 19:09:00

Bu ay modern türk edebiyatı'ndan bir kitap var. Ben de henüz okumadım ama iyi ve sert bir kitap olduğunu biliyorum eleştirilerden, ayrıca tartışmalı bir konusu var. 

11 yaşındaki bir kız çocuğunun dramatik öyküsü anlatılıyor. Önceki ayın kitabı kadar uzun değil, 160 sayfa. Ay içinde rahat rahat okunabilir diye düşünüyorum. İyi okumalar.

Ynt: Ekim ayı kitabı / Kirpiklerimin Gölgesi - Şebnem İşigüzel

10/03/2012 19:55:00

umarım bunun puntolar daha iyidir :}

10/03/2012 20:43:00

Hakikaten Terapi'de puntolar ne küçüktü öyle gözlerim ağrıdı.

10/04/2012 06:29:00

Terapinin puntosu beni de mahvediyor, sıklıkla yatmadan önce gece lambası eşliğinde okuduğum düşünülürse hele :)

Şebnem İşigüzel'in Çöplük diye bir romanını okumuştum, cesur ve özgün bir anlatımı vardı, konu da çok çarpıcıydı. Kirpiklerimin Gölgesi'ni okumadım, Terapi'yi bitirince doğurmadan buna da başlamak isterim. (Uzun zaman için okuyacağım son romanlar sanırım...)

10/04/2012 09:09:00

mercancim bence bir kitap olsun ki serbest okumaya da zaman kalsın. ben biraz da o yüzden kısa bir kitap düşündüm..

10/04/2012 09:47:00

az once webte biraz arastirma yaptim yazarla roportaji ve bloglarda yorumlari okudum sanirim ben bu ay klube istirak edemeyecegim, cok fazla etkileniyorum kitaplardan sonra psikolojim bozuluyor:( ama cok basarili bir kitapmis okuyabilmeyi isterdim.

10/04/2012 10:16:00

yeliz +1 

10/04/2012 15:09:00

siz de tam yufka yürek çıktınız :}

10/04/2012 19:33:00

Konusu nedir çok merak ettim biraz ipucu verseniz? terapi benim tarzım değildi o yüzden katılmadım geçen ay.

10/04/2012 19:58:00

bende terapi'ye katılamadım, araya sıradaki iki kitabı koyunca ve kitabı bulamayınca kaldı, bu kitap nasıl dağıtır insanı, iki kız çocuğu annesi ve şu ara duygusallığı dibe vurmuş birisini kazırsınız yerlerden herhalde :)

10/04/2012 19:59:00

bak şimdi bende kararsız kaldım yav kitap güzel mi değil mi karar verin :p

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...