Ekim ayı kitabı / Kirpiklerimin Gölgesi - Şebnem İşigüzel

Ynt: Ekim ayı kitabı / Kirpiklerimin Gölgesi - Şebnem İşigüzel

10/04/2012 20:23:00

tam da bu cümle için seçtim kitabı..

10/04/2012 20:47:00

Ben varım hala, kitap silkelesin beni istiyorum..

10/05/2012 07:12:00

ben de çok dağılıyorum,toparlanamıyorum ..yine de okurum sanırım:)

10/05/2012 10:24:00

hım adı bile siir tadı veren bu kitabı alıcam ve okucam. sırada bisuru kitabım olmasına ragmen merak ettim simdi. herkese iyi okumalar.

10/09/2012 21:29:00

Okuyayim ...

10/12/2012 13:31:00

kitabı geçenlerde bitirdim. bir akşam oturdum ve bitti..ama yüreğime öküz oturdu diyebilirim. ay sonundan erken biteceğini tahmin ediyorum. okuyanlar kendilerini belirtsin de kalabalıklaşınca tartışalım

10/12/2012 13:34:00

elçin bence ağda gibi yap, hızla çek bitsin. yavaş yavaş okumaya dayanamadım resmen :/

10/12/2012 13:46:00

istanbul çok fena, çok..biz okurken böyle oluyoruz, bunu yaşayanlar var..allahım..neyse konuşuruz :/

10/19/2012 12:20:00

Keşke sadece bir hikaye olsa, böyle gerçek yaşamların varlığını bilmek çok can sıkıcı. Ben benzer hayat öykülerine meslek gereği rastlıyorum zaman zaman. Keşke bütün çocukları kötülüklerden uzak tutabilsek. 

Bu arada ben de daha yarısındayım kitabın, sürükleyici, keşke daha çok zamanım olsa okuyabilecek. 

10/21/2012 09:10:00

Bitti. Tahmin ettiğimden de kötü bitti. İçim acıyor. Ne zaman konuşulacak. Konuşsak belki geçer mi diye bu ağırlık.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...