olmaaz...

05/01/2012 20:55:00

oğlum sürekli masanın üzerine çıkıyor düşecek diye geri alıyorum tekrar çıkıyor. devamlı "hayır olmaaz" durumundayım. beraber oyun oynuyoruz ama bir yere kadar. sürekli mızmız, elimden tutup çekiştiriyor. annemlere gittiğimde dahi anneee diye ağlıyor. yapıştık:) ne yapsam, çoook bunaldım. o dağıtıyor ben topluyorum bakmışım akşam olmuş yatar yatmaz uyuyorum bu sefer de gece 5 de kalkıp "memee" diye ağlıyor. oğluşum mutlu huzurlu olsun istiyorum ben de biraz daha rahatlamak istiyorum. yardım, öneri, tavsiye nolur:))))

Ynt: olmaaz...

05/02/2012 00:20:00

Bizimki de annemdeyken ayni olayi yapiyordu. Gozumun icine baka baka masaya cikip tepiniyor,biz in dedikce daha da zevk aliyordu. Tam bir onerim olmayacak zira bizde cozememistik durumu.

Ama havalar isindi belki disari cikarsan hergun,enerjisini atsa. Suanda evimizdeyiz ve doruk gunde 2 defa disari cikiyor. O kadar iyi geliyorki ona, gitmeden onceki ve dondukten sonraki davranislari bile degisik oluyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...