Kışlık ayakkabı tavsiyesi - BOYNER'den NIKE

<123>
10/16/2010 23:13:00

Bir süredir oğlum Yağmur'a kışın giymesi için rahat, ayağını sıcak tutacak ve doktorların önerdiği şekilde tabanı çok kalın ve sert olmayan ve de makul fiyatlı ayakkabı arıyorum. Chicco'da 150 lira civarı, Stride Rite'ta 90-150 arası falan. Yağmur'un ayaklarının üstünün biraz tombiş olması da alternatifleri azalttı tabi. Derken bugün Deichman'da Adidas'ın bağcıklı botunu gördük, bilekli bir spor ayakkabı düşünün. Ayağına denedik, güzel oldu, rengi siyah, bağcıkları fosforlu sarı. Ben beğendim çünkü ayağının üstünün tombişliğini kaldırdı ayakkabı. Ama eşimin içine sinmemiş, 70 liraydı yanılmıyorsam. Neyse bakmaya devam ettik, Boyner'de Nike, Converse, vs. kışlık ayakkabılarına baktık. Bazısı tombişlik konumuzdan dolayı sınıfta kaldı. Sonuç olarak Nike'ın içi kürklü, süet ve fitilli kadife karışımı 3 cırt cırtlı bir modeline karar verdik. Kesinlikle tavsiye ederim, yumuşacık. Nike'ın böyle ayakkabıları olduğunu bilmiyordum. Fiyatı da 80 lira. Şimdi tabanının kenarında gördüm, Stride Rite'taki algı topları özelliği bunda da var. Yani çocuk yeri hissederek yürüyor. Paylaşmak istedim.
Sevgiler.

Ynt: Kışlık ayakkabı tavsiyesi - BOYNER'den NIKE

10/17/2010 05:48:00

biz de kış başında aldık onlardan, yanında bir de alternatif converse aldık ne olur ne olmaz diye; şimdi dışarı çıkarken seç bakalım hangisini giyeceksin dediğimde direkt nikelarını alıyor dolaptan. nayt diyor bi de onlara :)) neden o kadar sevdiğini şimdi anladım bak :)

10/17/2010 11:26:00

:) Güle güle giyin ikisini de. Biraz önce babasıyla markete gitti, baktım çok rahat yürüyor. Gerçekten çok rahat görünüyor, bak Ada da çok seviyormuş. Converseleriniz bağcıklı olanlardan mı, yoksa çizme gibi olandan mı? Çizme gibi olandan bizimkinin ayağı geçmez herhalde, diğeri de bağcıklı olduğundan bizim pireye giydiremem diye düşündüm.

10/17/2010 12:23:00

bağcıklı normal converse, büyük adam conversesi :))ben onları çok yakıştırıyorum, kandırmaya çalışıyorum her seferinde ama yok o ille naytlarını istiyor :))

10/17/2010 13:29:00

biz de dün nu-be-be den aldık kışlık bir bot..çok çeşit vardı, fiyatlar makuldu.

10/17/2010 15:51:00

Aysegül, bir link koyman mümkün mü?

10/17/2010 21:57:00

Heheheheh Nayt fanı oğluşun NehirT. :))

Hemen link koyuyorum yesil_anne. Gittigidiyor'da 60 liraymış ama kargosu falan yine aynı fiyata gelir diye tahmin ediyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/Nike-SENSORY-MOTION-325050-221-BEBEK-AYAKKABI_W0QQidZZ22262943

Ben de bir foto ekliyorum.

10/17/2010 22:07:00

RENGİ FLAŞTAN DOLAYI BİRAZ FARKLI ÇIKMIŞ.

10/17/2010 22:07:00

...

10/17/2010 22:08:00

BU DA İÇ TABANININ ALTI.

10/17/2010 22:09:00

SENSORY MOTION SYSTEM ;)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 ay arası bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...