Kışlık ayakkabı tavsiyesi - BOYNER'den NIKE

<123>

Ynt: Kışlık ayakkabı tavsiyesi - BOYNER'den NIKE

10/18/2010 09:49:00

Oğlum bu yaşında marka bağımlısı oldu Ayşegül :)

Az önce de okuduğumuz kitapta neyin nereye giyildiğini falan söylüyorduk, spor ayakkabıları gösterip nayt dedi. Ayakkabı kavramımız çöpe gitti sanırım artık. Bundan sonra nikeların diye bahsetmemeye karar verdim ben de... Ayrım yapmak için söylüyordum ama sanırım yanlış yapmışım :)))

10/18/2010 11:30:00

güle güle giysin yağmur :) kızımın ilk ayakkabısı nike'tı. baharlık olanından. yine sensory motion sistemli kışın sonu-bahar ve yaza kadar hep bunu giydi. şimdi de giyiyor ama küçük geliyor artık. yağmur gibi duha'nın ayaklarının üstü de tombik. diğer ayakkabıların hiçbiri olmadı. en iyi buydu. şimdi alırsak yine nike'a bakacağım :)

10/18/2010 11:52:00

Ayşegül güle güle kullansın Yağmur canım. Annem Yağız Enes`in ilk doğumgününde spor ayakkabı almak istedi bizde eşimin arkadaşının Nike mağazasına gitmiştik. Orda bu ayakkabı vardı ve biz çok beğenmiştik fakat tek kalmış ve numarasıda büyüktü, alamamıştık ama sürekli takip ediyordum Gittigidiyordan. Bizde bu kış bunu alıp kullanıcaz. Güzel birseçim :)

10/18/2010 12:53:00

Nereden bileceksin NehirT, böyle bir şey olacağını. :)) Ayakkabı=nayt :)

Teşekkürler Elvan. O zaman baharda biz geçen yaz gibi Converse'e bakarken, bir de Nike'a bakalım.

Neşe'nin Ece'sinde de bunlardan vardı. (nesejoy)

Gg'de şimdi var Seda. Hatta bir önceki sayfaya linkini verdim. Yağmur yazın 22 no (6 no) giydi, mağazada 23 denetecektik, kalmamış 24 verdi kız (7,5 no) gayet güzel oldu. Enes şimdiden güle güle giysin.

10/18/2010 16:48:00

markafoni'den evde ve dışarda giydirmek için 1 spor ayakkabısı, 1 cırt cırtlı ayakkabı aldım. converse marka. ikisi de 24 numara... oğlum 24 no. giyiyor. spor ayakkabısı küçük, cırt cırtlı olan da çok büyük geldi.. internet'ten ayakkabı alışverişi yaparken denemiş olduğumuz bildiğimiz ayakkabıları sipariş etmemiz gerek sanırım...  küçük olanı kardeşime vericem sanırım. büyük olanı da biraz daha beklememiz gerekecek... ve tabi yeni ayakkabı almam lazım...

10/18/2010 16:57:00

Evet bazen böyle tutmuyor. Ben geçen kış hep internetten aldım ama baktım artık standart dışında ayakları, üstü tombiş mesela, o yüzden denemek gerekiyor. Bizimkini tavsiye ederim. ;)

10/18/2010 17:45:00

güle güle kullanın. gerçekten çok güzel.. çok beğendim bende..

10/19/2010 13:19:00

Teşekkürler.

10/19/2010 13:33:00

Aysegul_Yagmur_Irmak ben bugun baktim o Nike'lere de ince geldi. Ayagi usumezmi sence bu ayakkabilarla?

10/19/2010 17:23:00

Begendım bu nıke ları.. gormek lazım tsk.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 ay arası bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...