Kışlık ayakkabı tavsiyesi - BOYNER'den NIKE

<123>

Ynt: Kışlık ayakkabı tavsiyesi - BOYNER'den NIKE

10/20/2010 07:52:00

aysegul, kumas mi disi, su gecirmez mi? bir de ben bot/cizme alirken on tarafta aciklik olmamasina dikkat ediyorum ki ordan da su girmesin.

10/20/2010 23:09:00

Yok neslihan, sadece dil kısmı kadife, onun da içi kürklü. Bir de şöyle düşünüyorum ben kışın Yağmur ne kadar sokakta gezer? Sanırım daha çok kapalı alanda gezer. Ama ben sanırım bahsettiğim Adidas'ı da alacağım ya da daha kalın bir ayakkabı daha.

10/20/2010 23:11:00

Ulku canım, kenarlar süet ama dilinin dışı fitilli kadife (iç kısmı kürk). O yüzden su geçirir herhalde.

10/21/2010 06:18:00

aysegulcum, 2 yasinda aslinda dedigin gibi karda-yagmurda yurumuyorlar, o yuzden gerekmeyebilir su gecirmemesi haklisin. ama yine de zincirlerini koparip kendini dogaya atabilir belli olmaz :)

10/21/2010 10:46:00

Valla ben oğlumu her gün 1 sokak ilerde de olsa babaannesine bırakıp alıyorum. Ve arabasına bindirip indirmek zor oluyor asansörde olsa ara merdivenler falan yoruyor.. Yürüterek ya da kucağımda götürüyorum.
Kışlık güzel bir bot almam şart

10/21/2010 10:49:00

o zaman fermuarli deri cizme alacaksin alituna.
gecen kis tercihim chicco deri cizmeydi. artilari:

1) su gecircek deligi yok (cirt cirt, ip, vs.)
2) hafif, ayakta tasimasi kolay, ozgurce kosup ziplayabiliyor
3) sicak tutuyor
4) fazla terletmiyor

02/04/2011 23:24:00

cırt cırtlı olması büyük avantaj. Bu modeli görmedim ama güzelmiş.Güle güle giysin yavruşun.SELAM

02/07/2011 10:53:00

Sağol Selma. Biz geçenlerde kar botu aldık ama kış bitecek, giydirme imkanımız olmadı. Belki Irmak hanıma uyar.

02/07/2011 10:57:00

bızde de bunun kahvelı pembelısı var cok severek gıyor gercekten ıcım cok rahat
emınım ayakları onun ıcınde cok rahat
aynısının baska rengını ve buyuk numarasını almak ıstıyorum ama bakındım aynı tarz da yok gorursenız bı yerlerde haber verırsenız memnun olurum

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 ay arası bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...