bebek sıkılmıyormu?

12/30/2011 22:24:00

bacakları sığıyormu ters kullanımda arıza çıkarmıyormu?kullanan anneler yardımcı olursanız çok sevinirim

Ynt: bebek sıkılmıyormu?

01/01/2012 19:02:00

merhaba, kızım 7,5 aylık. doğduğundan beri ters kullanırız. bacakları sığıyor, genel olarak koltuğa oturmayı 4aylıktan beri istemiyor. fakat araba hareket ettikten sonra bir arıza çıkarmıyor.

01/01/2012 23:24:00

kitty hangi marka koltuk kullanıyorsunuz?? koltuk bulma konusunda ciddi problem yaşıyorum

01/02/2012 15:41:00

chicco'nun ana kucağındayız henüz.

01/02/2012 16:12:00

3 yaşında. Doğduğundan beri ters oturuyor. Sıkılmıyor. Tersine, ben park ederken yardımcı oluyor. sıkılırsa bazen arka silecekleri gereksiz açtığım olmuştur.

01/02/2012 16:13:00

Ayrıca sıkılırsa da sıkılsın, güvenlik daha önemli mantığındayım, taviz vermedim.

02/07/2012 16:59:00

İleriye dönük oturan çocuklar -koltukları ortaya monte edilmediyse eğer- önlerindeki kocaman koltuk sırtından başka bir şey görüyorlar mı? Sadece yan cam görüntüsü var. Oysa ki geriye dönük koltukta yan cam dışında arka camdan da çok net bir görüş oluyor. Sıkılmak ya da mide bulantısı olur düşüncesi bence yetişkin düşüncesi. Biz bu zamana kadar hep geriye dönük kullandık, bir problem yaşamadık. Araba kullanırken beni sürekli görmemesi de iyi oluyor, çünkü görürse yanıma gelmek istiyor. Böylesi çok daha güvenli. 

02/07/2012 17:01:00

Biz iki çocukta da anakucağından sonra geriye dönük koltuk ile devam ettik. İleriye dönük de takılıyor ama güvenlik bizim için en önemli nokta, çocuklarda da sıkılma olmadı, aksine benim arabamda ileriye dönük koltuklar var, geriye dönüklerle daha mutlu gibiler, daha rahat ediyorlar çünkü görüş açıları harika.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...