Farklı çalışma sistemi ile STORK Müzikli Tuvalet imango Kids'de satışta

03/09/2011 18:54:00

Tuvalet eğitim sürecinde kullanılan müzikli tuvaletler, çocuk tuvalete oturduğu anda müzik çalmaya başladığı için ödüllendirme yaparak çocuğun tuvaletini müzikli tuvalete yapmasını özendirmemektedir.

STORK Müzikli Tuvalet, farklı çalışma sistemi ile, çocuklara tuvalet alışkanlığını kolay kazandırabilmek için; çocuk, tuvaletini yaptığında sıvı ile kısa devre meydana getirerek sifon sesi çıkaran, çocuk müzikli tuvaletin üzerinden kalktığında eğer çişini yaparak kısa devre meydana getirdi ise çeşitli müziklerle ödüllendirme yaparak tuvalet alışkanlığını kazanması ve çocuğun tuvalet ihtiyacını karşılaması için müzikli tuvalet kullanma isteği uyandırır.

Ayrıca çocuk; müzikli tuvalet ile tuvalet alışkanlığı kazanıp; normal tuvaleti kullanmaya başladığında yükseltici basamağı kullanarak tuvalete erişimini kolaylaştırabilmekte; klozet adaptörünü kullanarak tuvalete daha rahat oturmasını sağlayabilmektedir. Yükseltici basamak ayrıca çocuğun lavaboya rahat erişimini sağlamasına yardımcı basamak olarak kullanılabilmektedir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...