bursada çocuk doktoru,ilaç vermeyi sevmeyen doktor

04/04/2011 22:23:00
gullika 5,5Y 2,5Y soruyor:

Merhaba,
Daha önceki işim sağlık sektöründe doktorların içinde olduğundan dolayı şimdi hiçbir doktora güvenemiyorum,hiçbirinin tedavisi beni tatmin etmiyor.Kızımı birkaç doktora götürüp de birinin ak dediğine diğerinin kara demesi beni çileden çıkarıyor.Şöyle her sorduğumuza sabırla cevap verecek ve anlatacak,en önemlisi de "ilaç yazmayı sevmeyen" bir doktor arıyorum.Bursada böyle bir doktor bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Kadın kadına
gündemi
konuş

04/05/2011 06:14:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/636a98b2-dffb-4fd8-a99f-9d770160b2e9/1/cocuk-doktoru

daha önce senin de yazdığın buradaki doktorları tekrar bir araştırabilirsin.

Ben Dr. Ahmet Memeşa'yı önerebilirim. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı. Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Uzmanı
Gündüzleri Dörtçelik Çocuk Hastanesinde, akşamüstü Çekirge'de muayenehanesinde. Dilerseniz bir araştırın.  Sıcak ve güven veren bir yaklaşımı var.

Çok doğalcı değil, ki zaten benim de aradığım çok doğalcı bir doktor değildi. Ama benim yaşadığım olaylarda hemen de ilaç yazmadı. Benim aksime biraz daha gözlemliyelim, biraz daha bekleyelim görüşünde olan bir doktor.

04/06/2011 19:03:00

ben Acıbademin doktorlarını denedim. bilgi verme, anlatma konularında cok yetersizler. simdi Rentıp'taki uzm. Dr. Serpil Yılmaz'a goturuyorum kızımı. cok memnunum. herseyi iyi ve kotusuyle uzun uzun anlatıyor. bazen benim aklıma gelmeyen seyleri bile acıklıyor. ayrıca ilac yazmayı sevmeyen bir doktor. cok gerekmedikce birsey vermiyor. tavsiye ederim.

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.