5 aylık bebekle tatıl

04/15/2012 16:39:00
g6_ 4,5Y 7A soruyor:

arkadslar bebegım 5 aylık esım bı kıbrıs turu duzenlemıs sıze sorum nelere dıkat etmelıyım nasıl gıydrmelıyım hawa carparmı gunes carparmı bebegımın bıngıladgı kucuk oldugu ıcın onu gunes ısınlarından uzak tutmaya calısyorum cunku gunes kemıklerı erken guclendryomus dıye duydum bu yuzden nası hareket etmelıyım bılmıyorum

Kadın kadına
gündemi
konuş

04/17/2012 08:23:00

biz de 6 aylık Avrupa turu yapmıştık. Uçak zorlamıştı giderken çok ağlamıştı. gerisi kolaydı. güneş kremi alın mutlaka. şapka zaten alırsınız. küçük olduğu için emiyordur ya da mama alıyordur. beslenme sorunu da olmayacak. aslında en keyifli zamanları. zaptetmek için uğraşmayacaksınz. kucağınızda ya da pusetinde durur. beslemesi kolay uyuması kolay :) tadını çıkarmaya bakın büyüdükçe insanın gözünde tatil olayı daha çok büyüyor :)

04/17/2012 10:52:00

sorunsuz ve güzel bir tatil geçirirsiniz inşallah.. biz de haftaya anneanneye gideceğiz, henüz arabamız yok, havaalanı çok uzak bize üstelik uçakla gitmeye değmez yol mesafesi, otobüste de rahat edemeyiz diye eşim yataklı restorantlı trenle seyahati önerdi bi de hiç tren yolculuğu yapmamış çok heveslendi. iki kişilik oda oda imiş vagonlar küçükken çok yolculuk yaptım trenle ama bu çok eğlenceli olacak gibi.. kızımızı uyutup çekirdek çitleyip film izlemeyi düşünüyoruz sonrada ayakları uzatır mis gibi uyuruz ((:

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.