göğüs kalkanı

11/02/2010 13:32:00
ukba *?H* soruyor:

Öncelikle böyle bir sitenin varlığından haberdar olduğum için çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Gerçekten aklıma takılan konular hakkkında çok yardımını gördüm. Ve katkılarından dolayı tüm arakadaşlara teşekkür ediyorum.
Gelelim fikrinizi almak istediğim konuya; belki lazım olur ve doğum sonrası ilgilenemem diye şimdiden bir göğüs kalkanı aldım. Ben avent ısmarlamıştım ama chicco gelmiş. Acaba aralarında bir fark var mı? Değiştirmeme değer mi sizce?

ps: 1. Bir de alakasız olacak ama organicare bebek şampuan, yağ vs kullanan arkadaşlar var mı acaba? Tamamen organik diyorlar, siz ne düşünüyorsunuz?

      2. Yine alakasız birşey ancak paylaşmak istedim, yaklaşık 2 yıl önce aldığım ancak hiç kullanmadığım ekmek makinemi kullanmaya karar verdim ve ekmeğimi  (ilk olarak tam tahıllı yaptım) kendim yapmaya başladım. Gönül rahatlığıyla yiyebildiğim mis gibi ekmekler, harika birşey :)

Kadın kadına
gündemi
konuş

Benzer Sorular


11/03/2010 03:06:00

degistirmene degmez eger fiyat farki cok degilse

11/03/2010 06:59:00

Fiyat farkı yok, haklısınız ikisi de aynı işlevi görür herhalde. teşekkür ederim :)

11/05/2010 14:14:00

ben chicco göğüs kalkanı kullanmıştım, çok iyi birşey.
bazen emzirmek ve sağmaktan göğüsuçlarımın hassaslaştığını hissetiğimde 1-2 saat kadar onu takıyordum, göğüs hem hava alıyor, ucu bir yere değmediği için hassasiyet azalıyor ve o süre içinde süt akacak olursa elips gibi olan o toplama haznesine akıyor.
Çok kullanışlı birşey gibi geldi bana. İşime de yaradı, tavsiye ederim.

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.