Ankara güven hastahanesinde sünnet?

04/01/2011 14:19:00
aytugce 5,5Y soruyor:

Ankara güven hastahanesinde sünnet yaptırmaya karar verdik..pazartesi muayeneye gidicez sonra sünnet için gün alacağız..orada yaptıran varmı? memnunmusunuz? oğlum 5 aylık..dikişlimi yapıyorlar? nasıl uyuşturuyorlar?  sonrasında çok sıkıntı oluyormu? şimdiden teşekkürler

Kadın kadına
gündemi
konuş

<12>
06/18/2011 11:47:00

bende genel anesteziden korkuyordum ama maşallah sorun olmadı..hem bebek stres olmasın onca yabancı içinde hemde doktor rahat çalışabilmemiz için demişti..başında bir sürü yabancı insan ona birşey yapmaya çalışırken bencede hiç rahat durmazlar..düşünsenize bazen biz annelerine bile altlarını ne zorluklarla değiştirtiyorlar:D

06/20/2011 13:03:00

inş bizde de sorun olmaz..temmuzun ikincisi haftasına kadar doluymuş zaten, ancak 12 temmuza randevu verdiler.. bakalım heyecanla bekliyoruz..

04/27/2016 10:24:00

Merhaba, 

şimdi yorumlarınızı okudum. her ne kadar 5 yıl önce yazılmış olsa da :)
benim oglum 10 aylık. sünneti doğar doğmaz düşünmüştüm ama o zamanlar hem ben lohusa ne oldugumu anlamadım hemde etrafta bıdıbıdı eden coktu vs neyse yaptıramadık.
şimdide yasına gelmeden olsun istiyorum. Güven hastanesinde dogum yaoptım, cocuk doktorumuz orda vs. Rahşan hanımdan muayene olduk, bi sıkıntısı yok demişti istediğiniz zaman yaptırın.
şimdilerse ise düşünüyorum. çok bi yer araştırmadım. sadece devamlı güvene gittiğimiz için ordaki dr a güveniyorum..tabi bu işin birde sünnetçi tarafı var nasılsa adamların işi o diyosunuz. tabi araştırmadım hiç..
 beni asıl korkutan anestesi. korkuyorum acıkcası. ama yazdıklarınızı okudum. inş bende sizin kadar hafif atlatırım diye düşünüyorum. 

<12>

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.