Cekmekoyde anaokulu tavsiyesi???

dnz81 soruyor: 3

30 aylik kizim var.kardeside 7 aylik. Acaba diyorum artik vakti geldimi buyuk kizimi anaokuluna yollamanin? Ama ne yapcam etcem hic bilmiyorum? Nasil secicem , fiyatlar ne, nelere dikkat edicem?? Cekmekoyde oturuorum burda biyer ariyorum lutfen yardimci olun...


3 Cevap


Ervinveannesi

Çocuklarını kendisi büyüten bir anne olarak bunun nimetlerini kullanın ve bakım hizmeti öncelikli bir yerden ziyade eğitim ve sosyalleşme öncelikli sadece yaşıtları ile olacağı ve 32 yıllık tecrübe ile hazırlanmış bir müfredatın uygulanacağı bir kurumu tercih ederin..Tam zamanlı okul disiplininde bir yerde erken yaşta çocuğu bu sorumluluğa sokarak stres yaratmak yerine 3 yarım günde hem mutlu hem gelişimini desteklenmiş hem de sosyalleşmiş bir çocuk sahibi olun..
Bu yazdıklarımın her harfinin arkasında bir anne olarak sizi anne-çocuk gelişim merkezimiz YAPA çocuk kulübüne beklerim..
Sevgiler..
Pınar Altun
0216 316 yapa(9272)


nazegem

merhaba benim oğlum 2.5 yaşında bende evde aynı sorunları yaşıyordum arayış içerisine girdim bakıcı düşündüm bir müddet ama çocuğumun evdeki hayatının bakıcıylada olsa özel olucağını asosyal olucağını okulda sosyalleşmeye ve paylaşmayı öğreniceğine araştırmalarımız sonucunda karar verdik. Pedagog tavsiyesi üzerine anaokuluna yazdırmaya karar verdik okul araştırmasından sonra ÇEKMEKÖY DOĞA KOLEJİ anaokuluna yazdırdık şu an çok memnunuz eğitim kalitesi olarak. İlgilenen annelerimiz olursa yardımcı olmak isterim.


Ervinveannesi

YAPA çekmeköy Anaokulumuz açıldı...

0216 316 9272Cevaplamak için Üye ol