Hamilelikte uykusuz geceler için öneriniz var mı??

maviveportakal soruyor: 9

29.haftaya girdiğim şu günlerde uyumakta çok zorlanıyorum.Geceleri kabus gibi geliyor.Sabah ezanından sonra dalıyorum.Tabii işe gelmekte de zorlanıyorum.Tam nefes alamıyorum,karnımda çok sertleşiyor.Bu konuda önerisi olan varmı acaba???


19 Cevap


kuzey_mania

Karın sertliği bugün bende oldu hatta nst diye bı seye bağladılar sonra normal çıktı .Magnezyum al sabah aksm ve bol sıvı dedi ...


rana_defne

Ben de sıcak seven kocamı yataktan attım (hala yorganla yatıyor da..), camları açıp yastıklarla kucaklaşarak yatıyorum. Yatmadan önce duş da iyi geliyor.. ;)


melusina

üstüme hiçbir şey almadan yatıyorum ama gece ama uyumak kabus
ter içinde uyanıyorum


maviveportakal

özgüranne:bencede uykusuz kalacağını kabul etmek en doğrusu galiba.blog tutuyorum.umarım faydası oluyordur.http://maviveportakal.blogspot.com/

ikizlerim:anason çayını deneyeceğim.hele sütü de artırıyorsa çok iyi.teşekkür ederim.maviveportakal

lacivert0,mania,denkdemir: Dr. um hafta sonu kontrolümde  magnezyumu haftanın 2 günü 2 ölçüye çıkardı.Haklısınız.Magnezyum oranının yüksek olması gerekiyormuş kanımda.
Eşimi sepetledim ama küçük kızımı göndermeye kıyamıyorum.Yüzüm kızarıyor yazarken ama 24 aylık kızım benden ayrılmıyor.
 
Melusina:aynı duyguları paylaşıyorum.


Loxodonta

Son haftalarda her gün sabah 5-5.30 gibi cin gibi uyanırdım. Sonunda bu durumu kabullendim ben de. Ve uyandığımda kalkıp ufak birşeyler atıştırıp dizi seyrettim. Özellikle House dizisini. Sevdiğin bir diziyi seyretmeni tavsiye ederim.


maviveportakal

o diziyi bende çok severim.sabah kalkıp işe gelme durumu var. o yüzden sorun oluyor.birda bende ilgi bekleyen her gün saat 7 de uyanan kızım :))


Loxodonta

Ooooo o zaman durum çok farklı tabii. Herhalde yapılacak en iyi şey sabretmek. Ben aynı durumda olmadığım için tavsiyede bulunamam tabii. Ama 2.hamileliğimde belki çözüm bulabilirim :)


maviveportakal

Loxodonta:yok estağfurullah tabili tavsiyede bulanabilirsin.Ben içinde bulunduğumun durumun resmini çizmek adına yazdım.teşkkür ederim.Cevaplamak için Üye ol