Çocuk Doktoru

12/05/2009 11:21:00
nurturia soruyor:

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Kadın kadına
gündemi
konuş

Benzer Sorular


12/07/2009 08:52:00

öncelikle Antalya ya hoşgeldiniz. Negüzel oyun grubu kurmamıza az kaldı:))  doktorla ilgili antalya nurturia annelerine yazdığım cevabı kopyaladım:

Biz Dr.Levent Karagöz'e gidiyoruz, çok da memnunuz. kendisi çok serin kanlı birisi sizi telaşlandırmaz, gereksiz yere ne vitamin ne de ilaç verir. anne sütünü de sonuna kadar destekler. Oldukça mantıklı birisidir ve yenilikleri çok takip eder. Doğayı ve hayvanları sevdiği için sizi yersiz korkulara itmez. Kesinlikle çok güvendiğimiz bir insan.

Bir de Nedim Doğan var bildiğim kadarıyla. O da hastalanan çocuğu tedavi için denize gönderenlerden. Levent olmasaydı Nedim Doğan'a götürecektik biz.  kesinlikle o da çok tecrübeli ve iyi bir doktor.

12/14/2009 22:31:00

Merhabalar,

Ben eğer imkanınız varsa hem Levent Beye hem de hastahane doktoruna götürmenizi öneririm. Çünkü ikisinin de değişik şekillerde artıları ve eksileri oluyor. Biri muayenehane ve gelişimi takip eden biride hastahane ortamında iki doktor tanımak kesinlikle çok faydalı...

03/29/2010 13:48:00

Sevgili Hande;
Kızım Lila tam 1 aydır ilaç kullanıyor, hiç bu kadar uzun süre hasta olmamıştı.İçim rahat etmediği için bir de başka bir doktorun görmesini istiyorum. Yarın için ben de Levent Bey'den randevu aldım, izninle senin adını kullanacağım:)Gelişmeleri anlatırım:)

03/29/2010 14:23:00

Geçmiş olsun umarım faydasını görürsünüz ve en kısa zamanda iyileşirsiniz.

03/31/2010 10:51:00

Dün tanıştık Levent Bey'le...Bu kadar sert yüz ifadesine sahip biri nasıl oluyor da çocuklarla bu kadar iyi anlaşıyor çözmüş değilim ama kızımla iyi anlaştılar:)Lila kreşe başladığı günden itibaren sürekli ilaç kullanıyordu.Levent Bey bahar ve kreşin etkisiyle her 10-15 günde bir hastalanmasını zaten bekliyoruz dedi, yeni ilaçlarımızı yazdı.Çok ciddi ve uzun süren ateşi olmadığı sürece panik yapmayın, normal bir süreç dedi.İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.