Avent manuel göğüs pompası bozulunca

02/20/2011 15:14:00
ozlemdoruk 5,5Y soruyor:

Arkadaşlar,

7 ay önce aldığım Phılıps göğüs pompam artık iyi sağmıyor. Sütüm olmasına rağmen defalarca deniyorum anca 20cc çıkarabiliyorum. beyaz küçük yıldız şeklindeki parçasını yedeği olduğu için değiştim. göğüse vakum uygulayan yuvarlak parçayı nereden temin edebilirim? ya da sizin pompalarınız da benim ki gibi sorun oldu mu? Yeni pompa mı almalıyım? karar veremiyorum.İyi para verip alıyorsun ama 1 yılını doldurmadan bozuluyor..

Kadın kadına
gündemi
konuş

02/20/2011 17:41:00

Bende aynı markayı kullanıyorm,bazen bozuldu gibi geliyor,sonrasında parçalarını tekrar takınca çalışıyor.Bence satın aldıgın magazaya gösterebilirsin .Birde www.bebegimoldu.com avent annesinin blogu,daha önce bir soruyu cavaplamıştı bakabilirsin.

02/20/2011 19:33:00

philips müşteri hizmetleri ile e-mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz..
bizim biberonun halkası bozulmuştu.. onun için bile yardımcı olmuşlardı..elinizde faturanız varsa granti kapsamına bile giriyor olabilir.. philips servislerde avent pomplaraın yedek parçalarının olduğunu biliyorum...

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.