Ankara'da çocuk kbb uzmanı önerileriniz?

12/12/2011 22:18:00
erac 6,5Y soruyor:

Ankara'da yan dalını kbb üzerine yapmış çocuk doktoru önerileriniz var mı arkadaşlar kızım 2 yaşında ve geceleri uyuyamıyoruz artık nefes almakta çok zorlanıyor... Doktorumuz özellikle bir çocuk kbb uzmanına acilen gitmemizi önerdi. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

Kadın kadına
gündemi
konuş

12/13/2011 09:04:00

Ben buradan okuduklarım ve çevreden duyduklarımla sentezleyerek Umut Akyol'a götürmeye karar verdim. Bizde de bademcik/geniz eti sorunu var.

Geçmiş olsun.

12/14/2011 15:24:00

teşekkür ederim :)

03/17/2012 07:05:00

Arkadaşlar ben oğlumu geçen hafta yüzüncüyıl hastanesine götürdüm sayın doktor sözde uzman test falan yapmadan oğluma beta dedi ve penisilin yapmalıyız dedi bende oğlumun alerjik astım olduğunu ve alerjik bir bünyesi olduğunu söyledim test yapılmadan penisilini uygun bulmadığımı söyledim uzman doktor beyefendi ne dese beğenirsiniz - BİŞEY OLMAZ. siz ne diyorsunuz bu yaklaşıma ayrıca 7 yaşındaki çocuğumsa yüzüne benim kızım seninle yaşıt 28 kilo sen çokmu çikolata yiyorsun diye sorup bana dönüp çok kilolu dedi ve çıkınca eve gidene kadar oğlum anne ben şişmanmıyım polemiği yaptı şu an bu konuya takılmış durumda :(( siz ne diyorsunuz bunlara uzmanlık diplomasını havadan mı veriyorlar merak ediyorum.

03/17/2012 12:11:00

Buna benzer bir sorun kerdeşim 9 aylıkken bizim başımıza gelmişti, aynı şekilde doktor bişey olmaz diyerek test de yapmadan  penisilin içeren şurup vermiş. Annem çok küçük olduğunu düşünüp bir çay kaşığı içirmiş ve ölümden dönmüş kardeşim...  Bence güvendiğiniz bir çocuk doktoru bulun ve böyle şüpheli durumlarda başka bir doktora mutlaka görünün derim... Oğlunuz hakkında yaptığı yorumdan da belli zaten hekimliğine güvenilmeyeceği, çlocuk psikolojisinden de anlamıyor demek ki... 

Doktorun ismini de verseydiniz keşke, kendisini tercih etmeyi düşünenler varsa uyarı niteliğinde olurdu... 

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.