alerji,doktor

04/21/2011 23:16:00
humasahra 6,5Y 17,5Y soruyor:

merhabalar,Bursa'da iyi,güvenilir ve sevecen olan,muayene sırsında bize herşeyi en ince detayına kadar anlatacak,her zaman ulaşabileceğim bir gastroentroloji uzmanı arıyorum.Yardım ederseniz çok sevinirim.

Kadın kadına
gündemi
konuş

04/27/2011 15:45:00

selam, benim bebeğim de alerjik,biz kükürtlü cad.de muayenehanesi olan Dr.Ahmet Memeşa'ya götürdük.Kakasında kan görme ve atopik egzama şikayetleri ile gittik,belki de ilk görüşme diye epey uzun kaldık cok şey anlattı.Bir gidin derim, gidilen doktordan tatmin olmak göreceli bir şey çünkü.

05/12/2011 00:05:00

teşekkür ederim.biz zaten aynı hastanede görev yapan bir doktora gidiyoruz hem de 13 aydır ancak aklımıza takılan bazı sorular var.bunları gidermek istiyoruz.o yüzden başka bir doktorla görüşmek istiyoruz.                                                                                          
kızınız alerjik derken inek sütü alerjisi mi?eğer öyleyse doktorunuz size ne gibi önerilerde bulundu?bu konularda biraz bilgi alışverişi yapabilirsek çok memnun olurum.

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.