gezerek yiyen kızım

05/05/2012 11:07:00
istiklal 6Y 2,5Y soruyor:

2 yaşındaki kızım sürekli ayakta nerdeyse hiç oturmuyor Yemek yerken bile ayakta Ne yapacağımı şaşırdım artık Biliyorum geçici bi dönem biraz daha büyüdüğnde yemek yerken oturmasını öğrenir ama gittiğim yerlerde sıkıntı çekiyorum bu yüzden Yemek yerken oturmasını nasıl sağlayabilirim Genelde yerde yiyoruz yemeğimizi sandalyede oturtmayı denedim olmadı oyuncakların oturtum sofraya olmadı kendisinin yemesine izin veriyorum her zaman yinede bir kaç dakikada kalkıyor elinde ekmek kurabiye sürekli dolanıyor biyerde yanlışmı yapıyorum bilemiyorum bi akıl verin

Kadın kadına
gündemi
konuş

05/05/2012 18:08:00

aynı dert bizde de var,sabit duramadığı için yemek yediremiyorum,sürekli onun oturmasını sağlayacak ilgisini çekecek bişeyler aranıyorum etrafta,benimki öyle eline alıp ekmek vs de yemiyor,sanki hep aç gibi geliyor bana:( az önce ''çocuğum yemek yemiyor ' kitabını sipariş ettim webden..

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.