Day & Night Şurup

12/21/2011 20:52:00
piccatura 4,5Y soruyor:

Arkadaşlar merhaba,


Bugün gittiğimiz doktor başlıkta adı yazan şurubu verdi ancak hiçbir yerde bir bilgi bulamadım. Kullanan veya kullanmış olan kimse var mı?

Kadın kadına
gündemi
konuş

12/21/2011 21:06:00

Ben uyku sorunumuz olduğu için kullanmıştım bariz bir sekilde olmasada faydasını görmedim diyemem.Bebeğin daha 2 aylık neden verdi dr?

12/21/2011 21:45:00

İki aylık bir bebek için uyku şurubu kullanmasanız keşke...Haliyle gaz dönemi olduğundan çoğu bebek bu dönemde uyku sorunu çeker...Bunu gaz giderici (zinco) bitkisel damlalar, ılık banyo, uyku rutini, modern kundak, pışpışlama yöntemleri ile aşmaya çalışsanız mesela Bebeb Bakım Sorunlarına Mucizevi Çözümler ve Mahallenin En Mutlu Bebeği kitaplarına bir göz atsanız...

12/21/2011 23:54:00

Doktor mosmor göz altlarımı görünce acıyıp vermiş olsa gerek =) yani öyle özel bir talebimiz olmadı, uyku problemimiz var da demedik ama tamamen bitkisel olduğunu ve hiçbir zararı olmayacağını söyledi. Şimdi sizin yanıtlarınızı okuyana kadar sonuçtan çok memnundum, haftalardır ilk kez rahat bir akşam geçirdiğimiz için. Ama eğer negatif bir durum olacaksa da devam etmem tabii ki. Siz neden verilmemesi gerektiğini düşündünüz ki?

12/22/2011 10:00:00

Zor bir dönem Allah kolaylık versin. Uykusuzuluk hiç bir zorluğa benzemiyor. Ama daha 2 aylık havlu atmak için erken gibi geldi bana. Lakin katlananılamaz bir durum varsa ben diğer anneler gibi ilaca karşı değilim. Sonuçta ilaçlar olması gerekeni sağlamak için var. Tabi herşeyden evvel bağışıklık sistemi gelişsin yada daha dirençli bir vücudu olsun diye önce dayanıklılık için beklerim ama olmuyorsa ve bunun çözümü varsa kendime de çocuğuma da durumu zulum haline getirmem. Prespektüfünde ne yazıyor hatırlamıyorum biliyorsundur 6 aydan küçük bebekelere bitkisel çaylar bile ölçülü verilir. Eğer ayına uygunsa dr tavsiye ettiyse ve içinin rahat etmesi nette başka dr tavsiyelerine falan rastlarsan kullanmanda sakınca olmaz diye düşünüyorum BEN.

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.