ilk doğum günü için ufak tüyolar...

09/22/2010 12:15:00
asli_arda 6Y soruyor:

Mrb,Kızlar Oğluşum daha 8 aylık ama beni şimdiden böyle bir heyecan aldı:))hem yakınlarda doğum günü yapıcak ark.var onlar içinde fikir olmuş olucak netten çok araştırdım şu davetiye işine bayıldım aranızda yapan varsa görmek isterim paylaşırsanız sevinirim mesela pastamı kurabiyemi ben kendim yapmak istiyorum şekilli hoş değişik tarifleri olan yapan varsa bunları da paylaşırsa sevinirim :)) çok şey istedim ama böyle gelen misafirler için ufak hatıralar düşünüyorum ,magnet olabilir ardamın resiminn olduğu ..ne bilym başka şeylerde geliyo ama bunu yapmış olanlar varsa benim önüm açılmış olur .. Bende işimi ocağa bırakmamış olurum ..İnşallh ilgilenen yardımcı olmak isteyen ark çıkar..

Kadın kadına
gündemi
konuş

<123>
09/23/2010 07:05:00

Merhaba,
Ben kızımın ilk doğumgünü için palyaço çağırmıştım.Çocuklar çok eğlendi.Bunun yanı sıra eve asmak için ozalit yapan yerlerde yazılar yaptırmıştım.Kızıma,bana ve eşime beyaz tişört üzerine kızmın resmini bastırmıştım.O gün hepimiz bu tişörtleri giydik.Fptoğraflarda süper oldu.Küçük bir hatıra defteri aldım ve misafirlerimize bizimle ilgili dileklerini yazmalarını rica ettim.

09/23/2010 07:14:00

hımm bu tişört olayına bayıldım :)hatıra defterini bende düşünmüştüm çok güzel bir hatıra ilerisi için teşekkür ederim denizada :)

09/23/2010 08:11:00

telaş şüphesiz herkesin başına gelicektir :) şeker hamurlu pasta tarifleri içn kolları sıvadım harika şeyler buldum kendi ellerimler yapmak istiyorum :)) bu poster işini biyerde daha okudum bende yapmak istyorum :(hangi programda hazırladın desem yasemin şu video işi çook hoşş; şimdiki çocuklar çok şanslı bırakın annelerimiz bize video hatıra bırakmayı ki bu sanırım o dönemlerde pekde mümkün değil bi kaç resim var çektikleri ...ama şimdi ardanın resimlerini aylık tutuyorum ve hepsi 450den aşağı değil :))abartıyoruz belki ama ilerde çok güzel anılar bunlar gelicek olan çocuklar için çok ince bi düşünüş bunu da sevdim hiiç aklıma gelmemişti saol .. ne güzel bir doğum günü olmuş ...teşekkür ederim :)

09/23/2010 09:00:00

saol yasemincim :)şu hazırlık aşamasının resimlerini de hiç unutmıcam eğlenceli olur ilerde ...

09/24/2010 07:12:00

asyanisacım davetiyen çok şirin olmuş :)şimdiden bebeğinin doğum günü kutlu olsun ...

09/24/2010 08:53:00

merhaba
Kızımın doğum gününe 2 ay var bende araştırma yapıyorum ne güzel şeyler yapmışsınız ellerinize sağlık..Ben kızıma diş buğdayı partisi yapmıştım şeker hamurlu ilk pastam oldu ve çok beğenildi yine o gün şeker hamurlu diş kurabiyeleri yaptım.şimdi doğum günü için 1 yaş pastası kurabiye ve cupcake yapcam.Kapı afişi ev süslemeleri vs...ayrıca kızımın 12 ayını anlatan bir slite show düşünüyorum.çeşitli ikramlar..bunlardanda bahsedermisiniz biraz değişik şık neler yapılabilir ??

09/24/2010 09:14:00

ben de bugünlerde bu konuyu düşünüyordum. süper oldu :)
her ay çekilmiş birer fotografından poster yapmayı düşünüyorum ben de.
evde mi dışarda mı hala karasızım.
mart ayında, havanın çok güzel olduğu bir günde arkadaşım moda parkında kutladı.
herşeyi kendi yapıp getirmişti, çay bahçesinden sadece çayları aldık.
sihirbaz çağırmışlardı. çocuklar bayıldı. 2 yaş ve üstü tabii. küçükler bişey anlamadı.
sonra da parkta doyasıya oynadı çocuklar. çok güzeldi.


09/24/2010 09:20:00

sen ne diyosun harika öneriler aldım saolun :))mesela dün pastamın şekline karar verdim 1 şeklinde yapıcam ve hemen eşime kocaman bir çizdirdm bilgisayarad çıktısını da aldım :))
onun üstnden pastamı yapıcam :))onu straforun üstüne yapıştırp kekimi o boyutlarda oluşturucam nasıll :))
şekil için de bi kaç resim beğendim netten onları bikaç değişklikle ardama hazır hala getircem ama önce bikça deneme yapıcam ocak 14 e kadar :))

09/24/2010 12:49:00

Bende çok fazla giremiyorum buraya işyerinden anca bukadar işte :)ama sorular ve bunlara verilen cevapları sürekli takip ediyorum.. benimde soruma verdiğiniz cvp lar için herkese teşekkür ederim malum yaşamadan bilinmiyo tecrübe gerek tabi :)

09/24/2010 21:07:00

ben büyük kızımın ilk doğum gününde anı defteri hazırlamıştım.bütün misafirler bişeyler yazmıştı.defteri saklıyorum.özel bir gününde hediye etmek istiyorum.ayrıca balonlarla doldurmuştuk evi.kapı yazıları işte duvarlara happy birthday afişleri falan.

<123>

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.