İstanbul avrupa yakasında nakliye şirketi önerisi olan?

gulten83 soruyor: 3

Bahçelievlerde oturuyorum, 15 gün sonra 3-4 kmlik bir yere taşınacağım, aynı semtte. daha önce ev taşıtan arkadaşlar firma önerebilriler mi? ne kadara taşıyorlar? memnun kaldıkları yönler neler?


3 Cevap


gulten83

soruma cevap gelmedi malesef, ben evimi taşıdım ve hangi firma ile taşıtırsınız bilmem ama hangisi ile taşıtmamanız gerektiğini söylemek istedim.

Flaş Nakliyat
Telefon 0212 556 00 65:

Güven mah. Eski Londra Asfaltı No:55 A Blok Güngören / İSTANBUL: Adresimiz
SAKIN BU FİRMAYA TAŞITMAYIN... kolilerdeki tabaklarımı süs eşyalarımı tüm kırdılar, arayıp söylediğimde de "kolileri düşürseydi personelimiz söylerdi" dediler terbiyesizce. sonrasında da ne arayan var ne soran, parayı aldılar iş bitti tabi. çok dikkat etmek lazım ev taşıtırken.


scs

KESİNLİKLE ÖNERECEĞİM TEK FİRMA VAR www.globalnakliyat.com.tr BAYRAM'BEY FİRMANIN SAHİBİ 10 YILLIK DOSTUMDUR BÜTÜN TAŞIMALARIMIZ VE ŞİRKET ÇALIŞANLARIMIZ GLOBAL İLE TAŞINDILAR


eddacelik

Öncelikle yaşadğınız olumsuz taşıma için üzüntünüzü paylaşıyorum. Maalesef profesyonel olmayan firmalar ile taşınınca bu problemler yaşanıyor ve bizde yaşadık. En son İzmir'den İstanbul'a taşınırken tercih ettiğimiz Egetur Nakliyatı herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel hizmet veriyorlar ayrıca müşteri memnuniyeti üst düzeyde.

Firma web sitesi www.egeturevdeneve.com.tr Tekin bey ile görüşebilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol