Meral saracel

01/26/2013 14:26:00
pinargokturk 3,5Y soruyor:

Merhabalar, Meral hn a giden varmı acaba memnun musunuz?

Kadın kadına
gündemi
konuş

Benzer Sorular


01/26/2013 17:59:00

bizim doğum doktorumuz, ve giden bir arkadaşım da var. Aslında dalında çok çok iyi bir doktordur, bu konuda içiniz rahat olsun.
Ancak biz kendisiyle devam etmedik, çünkü tarz olarak ters geldi bize. Benim doğum doktorum da çok soğuk biriydi, ama çok iyi bir doktordu ve benim için ne derse doğrudur diyebileceğim biriydi, o yüzden ben dert etmedim ama çocuk doktorunun cana yakın olması çok önemliydi benim için.
Meral hanım bana göre fazla katıydı, bence bir kere gidin tarzı size uyarsa devam edersiniz.

01/27/2013 07:03:00

Bienim oğlum 3 hafta önce ciddi bir alerji krizi yaşadı ve o an kendi doktorumuza bir turlu ulaşamayıp bir şekilde Meral hn ın cep telefonunu buldum sabahın körunde mesaj attım, bizi hiç tanımamasına rağmen uyanır uyanmaz beni aradı oğlumun fotoğraflarını istedi 1 saat konuştu benimle telefonda o yakın ilgisi çok hoşuma gitti. Meral hn la konuştugumuzda pazar gunuydu, ertesi gun kendisine goturecektik ama o gece oğlum hastanelik oldu ve uzun sure hastanede kaldık. Şimdi hem sut alerjisi hem egzama sorunlarımız var. Dolayısıyla alerji ve cilt konusunda da yanlış yönlendirmeler yapmayacak bir doktora ihtiyacımız var. Meral hn bu konuşarda da iyi olduğunu okudum internetten. Siz de böyle duşunuyor musunuz? Bir de muayeneleri kısacık suruyor ve çocuğa hiç şefkat göstermiyor mu? Tarzın kötu olmasından kastınız bu mu? Çok teşekkurler cevabınız için

01/27/2013 16:51:00

Öncelikle çok çok geçmiş olsun.
Doktor olarak çok iyi olduğunu çok duydum bende, bence bu konuda içiniz rahat olsun. Muayene sürelerini bilmiyorum çok kısa bir ilişkim oldu benim kendisiyle, zaten şimdiki doktorumuzu tanıyordum aslında da ona götürmek istiyordum, ama hastane doktoru Meral hanım olunca eşim biraz ısrarcı olmuştu, o nedenle 1-2 defa daha gittim sonra da esas istediğim doktora gittim. Benim yıldızım barışmadı öyle diyeyim.
Şimdiki doktorumuzu ben çok seviyorum ama gidip anlaşamayanlarda var onu da biliyorum.
 Bence gidin, bilgisi ve tecrübesi konusunda içiniz rahat olsun , zaten kendi de kötü biri değil sonuçta, giden arkadaşımda var , o memnun, belki siz de anlaşırsınız.

12/17/2013 09:40:00

Merhaba,

Bu soruyu gorur gormez hemen cevap vermek istedim.
Meral Saracel benim bu hayatta gozum kapali cocugumu emanet edebilecegim yegane doktor. Kendisi ne derse inanir ve yaparim o kadar guveniyorum. Tabi bu guven bosyere olusmadi. Su an`a kadar Meral Hanim`in muaynehanesi evime cok uzak oldugu icin yada kendisi yurtdisinda oldugu zamanlarda mecburen birkac doktor denedim ama hepsi hayal kirikligi oldu. Hepsi de tavsiye uzerine gittigim doktorlardi. Ama Meral Hanim baska doktorlarin yakinen muayne ve kan testleriyle bile teshis edemedigi hastaliklari sadece telefonla ve semptomlari duyarak bile bize dogru teshisler koyabildi ve tedavi onerdi. Kendisine saygim ve guvenim sonsuz. Bundan sonra o meslegi birakana kadar onu birakmam.
Tarzina gelince, ilk baslarda bana da biraz sert gelmisti ama alistim, daha dogrusu yapmaya calistigini anladim, sert degil sadece net ve cizgileri belli. O cok yumusak olursa cocuklar dahada bir aglama egilimi gosterirlerdi. Kaldi ki ben oraya cocugumu sevdirmeye gitmiyorum, tedavi icin gidiyorum ve en mukemmel sekilde de karsiligini aliyorum. Not : Doktora giderken aglayan cocugum artik Meral teyzesine goturmek uzere resim yaparak gitmeye basladigina ve muayne sirasinda da aglamadigina gore yeterince yumusak bir yaklasimi var. Yeter ki cocuklarimizi doktorla korkutmayalim ve onlari doktora goturmekle tehdit etmeyelim :)

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.