ANNE SÜTÜNDEN YOĞURT

01/03/2011 14:33:00

Arkadaşlar merhaba


Kızım 5 aylık yavaş yavaş ek gıdalara başlamayı planlıyorum ve ona vereceğim yoğurdun anne sütünden olmasını istiyorum peki anne sütünden yoğurt nasıl yapılır?yoğurt yapımında sütün bir kaynama aşaması vardır bilirsiniz peki anne sütü kaynatılırmı işte tüm bu sorular için yapan,yapmayı planlayan yada bu konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Sevgiler...

Kadın kadına
gündemi
konuş

Benzer Sorular


01/04/2011 06:55:00

merebalar.benm sütüm cokdu ziyan olmasın düşüncesyle bi kac kez denedim fakat olmadı cok kötü  oldu olmuyumuş zaten bicok deneyenle konustum kaynamasıda bütün witaminleri sütteki yagları yok edyo en iyi yogurt güwenilir bi köy ciftlik sütü bulup onla yapmak ben öyle yapyorum simdi yogurdmz o kadar güzel we ben kefiride tawsiye edyorum arastrdım dr sordum werin cok faydalı ama az az olmak kaidesyle  güzel we saglıcakla büyütmeler yawrunuzu...

01/04/2011 13:27:00

Evet bende baya araştırdım olmayacak gibi banada günlük şişe sütü tavsiye ettiler bakalım onu denicem tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.


Sağlıcakla kalın...

Cevabın:


Soruyla ilgili tecrübelerini paylaşmak için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.