Babasling Yeni Gibi Kırmızı

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 02/07/2013 07:31:00
Fiyat:
50,00 TL
Bulunduğu yer: İstanbul
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder

6 ay önce 130 TL'ye aldım. Toplam 3 kere dahi kullanamadık. Yeni gibi. Eğer beğenmezseniz geri idade edebilirsiniz. Kılıfı ile birlikte yollayacağım.

  • 4 farklı rengiyle doğumdan itibaren 2 yaşına kadar kullanılabilir.
  • Bebeğinizin omurga gelişimini destekler.
  • BabaSling ile bebeğinizi emzirmek kolay ve basittir, hareket halinde iken bile bebeğinizi beslemenizi sağlar.
  • Bebeğiniz 2 ila 9 kilo ağırlığında iken BabaSling'i Easy Tiger, Sleeping Joey, Little Piggy ve Little Joey pozisyonlarında kullanabilir, kalan 3 pozisyonu bebeğiniz 9 kilo ve üzerinde iken 3 yaşına kadar kullanabilirsiniz.
  • BabaSling BS En 13209/2 Avrupa Güvenlik Standartlarına göre test edilmiş ve üretilmiştir.
  • BabaSling %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Kumaşı hem hava alır hemde dayanıklıdır. Kumaş boyasında insan sağlığına zararlı Azor boya maddesi kullanılmamıştır.
  • Bebeğinizi taşırken rahat etmeniz için omuz kısmına gelen yerler sünger ile takviye edilmiştir. Bebeğin girdiği kısımların her iki tarafı sünger takviyelidir. Bu şekilde bebeğinize ekstra rahatlık ve güvenlik sağlar.
  • BabaSling iki ucu biri büyük diğeri küçük iki toka ile birbirine bağlanır. Tokalar sert ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Küçük toka güvenlik içindir. Tokalar klipslerine basılmak suretiyle birbirinden ayrılır. Bu işlem o kadar kolay yapılır ki bebeğinizi BabaSling'te uyurken onu uyandırmadan yatağına koyabilirsiniz.

Ebatları: Uzunluğu x Genişliği x Yüksekliği: 150 x 100 x 50 cm
Ağırlığı: 0.55 kg

Ürün kutusunda kumaş/bez şeklinde ağzı iple büzülen şık torba muhafazası bulunur.
BabaSling en fazla 40 C derece sıcaklıkta makinede yıkanabilir. Makinede kurutma yapmak tokalara zarar verebileceğinden tavsiye edilmez.

Yorumlar (1)

02/04/2013 11:05:00

Merhaba, urun duruyor mu acaba?

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.