Babybjörn Seyahat Yatağı Black

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Bebeğe Sağladığı Fayda: Bebek için geniş alan sağlar. Yumuşak konforlu kumaşı sayesinde bebek içinde kendini rahat ve güvenli hisseder. Bebeğin içinde rahatça yatabileceği kalın ve yumuşak bir pamuk şilte bulunur. Şiltede benzersiz soğuk geçirmez bir kat bulunur.
  • Anne ve Baba’ya Sağladığı Fayda: Taşıma çantası dahil sadece 5 kg hafifliğindedir. Kullanışlı sapları ile herhangi bir çanta veya bavul kadar taşıması son derece kolaydır. Saniyeler içinde kolayca açılır ve katlanır. File kısmı sayesinde seyahat çantasının içindeyken ebeveyn ve bebek birbirini rahatça görebilir.
  • BabyBjörn Seyahat Yatağı Fonksiyonları: Hafifliği sayesinde BABYBJÖRN® Seyahat Yatağı şık çantasında her yere taşınabilir. Dengeli tasarımı sayesinde sağlam durur. Eğik köşeleri sayesinde az yer kaplar.
  • Kullanım Amacı ve Faydası: Bebek için hem oyun parkı hem de seyahatlerde rahat ve güvenli bir yataktır.
  • Ürün Madde İçeriği / Kumaş Materyali: Şasesi çelikten, taşıma çantası polyester kumaştan ve şase kılıfı %65 polyester, %35 pamuklu kumaştan, şilte kılıfı % 100 organik pamuklu kumaştan üretilmiştir.
  • Kalite Belgeleri: TÜV/GS ile ile bebekler için dünyanın en sıkı testlerinden olan Öko-Teks 100, 1. Sınıf Standardına göre test edilmiş ve onaylanmıştır.
  • Garanti Süresi: Yasal garanti kapsamında değildir, ancak üretici tarafından müşteri memnuniyeti anlayışıyla üretim hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.
  • Temizlenme Özellikleri: Dış kılıfı ve şilte kılıfı makinede 40°C’ de yıkanabilir; ayrı yıkayınız

Ürün Detayları

Babybjörn Seyahat Yatağı

Hafifliği sayesinde babybjörn seyahat yatağı şık çantasında her yere taşınabilir.

Ürün Özelllikleri

Üretim Yeri :
Litvanya
Markanın Ait Olduğu Ülke :
İsveç
Ürünün Ağırlığı :
5,25 kg
Tavsiye edilen yaş aralığı:
0 ay - 3 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 5728