BabyNEO Yeni Nesil Ped Set 2li No:1

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Ürün Detayları

BabyNEO Yeni Nesil Ped Set 2li 

  • BabyNEO Yeni Nesil Bebek Bezlerinin içinde kullanılan Emici Ped de artık sızdırmazlık özelliği kazandı. Böylelikle belli bir süre sadece içteki bu pedi değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Üstelik eskisine göre daha da fazla emici. Ama hala eskisi gibi yumuşak ve ince. Temizlemesi çok kolay ve çabuk kuruyorlar. Çamaşır makinanızdan neredeyse kuruya yakın çıkartıyorsunuz. Yeni Nesil Günlük Set’inizi veya Yeni Nesil Bebek Bezi tekli ürünlerinizi tamamlamak amacıyla 2’li Sızdırmaz Emici Ped Set’lerden istediğiniz kadar alabilirsiniz.
  • Anti-alerjik ve anti-bakteriyel, yumuşak dokulu microfiber üst kumaş sıvıyı hızla emerek alt katlara iletir. Özel kumaştan üretilmiş alt katmanlar ise sıvıyı emerek bünyesinde saklar. Zamanla üst katman kurumaya başlar ve bebeğinize kuruluk hissi verir, onu rahatsız etmez. En alt katman özel sızdırmaz teknolojisi ile üretilmiş hava geçirgen özelliğine sahiptir. Böylelikle belli bir süre sıvının küloda geçmesini engeller ve sadece pedi değiştirerek kullanıma devam etmenizi sağlar.
  • Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.
  • BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.
  • Bu Yeni Nesil bezleri ister bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren normal bir bebek bez gibi kullanabilir, isterseniz ilerleyen dönemlerde alıştırma külodu olarak kullanabilirsiniz.
  • Ürünlerimizde kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır.
  • rünün işlevini koruyabilmesi için sadece BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Bebek Bezleri ile kullanımı önerilir.


Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 6147