BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi (4-10Kg) Yeşil

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Ürün Detayları

BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi (3,5-10Kg)

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 3,5 Kg - 10 Kg Arası

Sipariş vermiş olduğunuz rengin stokda kalmaması durumunda bilgi verilerek uygun bir renk gönderilecektir.


YENİ NESİL BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri ile artık yıkanabilir bezi kullanmak çok daha kolay ve çok sağlıklı. Bu TPE patentli yeni model ile artık bebekler daha rahat hareket edebiliyorlar. Çünkü daha ince ve yumuşak, ama daha fazla emici. Çok özel olarak üretilen iç kumaşı sıvıyı hızla emerek alt katmanlara iletir ve kısa bir süre içinde bebeğinize kuruluk hissi verir. Dış yüzeyde kullanılan özel NANO teknolojisi sayesinde sızıntalar artık sona eriyor. Bacak kısımlarındaki çift bariyer hem bezin bebeğin altına tam oturmasını sağlıyor, hem de bacaklardan sızıntıları engelliyor. Üstelik kullanılan tüm kumaşlar anti-alerjik ve anti-bakteriyel.

Yenilenen modeli ile içte bulunan Emici Ped de artık sızdırmazlık özelliği kazandı. Böylelikle belli bir süre sadece içteki pedi değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Üstelik eskisine göre daha da fazla emici. Ama hala eskisi gibi yumuşak ve ince. Temizlemesi çok kolay ve çabuk kuruyorlar. Çamaşır makinanızdan neredeyse kuruya yakın çıkartıyorsunuz. Yeni Nesil tekli ürünleri isterseniz Günlük Set’e destek olmak için değişik renklerden alabilir, isterseniz istediğiniz renklerle ve ayrı satılan 2’li Yeni Nesil Sızdırmaz Emici Ped Setlerimizden tamamlayarak kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.

Bu Yeni Nesil bezleri ister bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren normal bir bebek bez gibi kullanabilir, isterseniz ilerleyen dönemlerde alıştırma külodu olarak kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizde kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı''''''''nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır.


BabyNEO ürünlerini tercih etmeniz için bir kaç neden:

  • Hava alabilen yapısı ile bebeklerin poposunda pişik yapmaz.
  • Bu özellikle aynı zamanda bezin içini serin tutar ve fertility/sperm üretim yetisine olumsuz etkisi olan sıcak havayı barındırmaz.
  • BabyNEO bebeklerin midesine alttan basınç yaparak Reflü''''''''ye neden olmaz.
  • Allerjik bünyeli bebeklerde egzama gibi deri dökütülerine neden olmaz.
  • Anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir.

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 4009