Bajo Ahşap Blok Yazlık Ev

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Bajo'nun BAB serisi (Bajo Architectural Blocks) yapı blokları ile ayrıcalıklı bir mimari çalışmanın sahibi olacaksınız. Özel kullanım kılavuzu CDsi ile birlikte şık tasarımlı ahşap kutusunda gelen BAB serisi ile çocuğunuz hem modeli inşa edecek hem de parçaları kullanarak hayal ürünü istediği ev ya da şekli deneyebilecek.

Ürün Detayları

Bajo'nun BAB serisi (Bajo Architectural Blocks) yapı blokları ile ayrıcalıklı bir mimari çalışmanın sahibi olacaksınız. Özel kullanım kılavuzu CDsi ile birlikte şık tasarımlı ahşap kutusunda gelen BAB serisi ile çocuğunuz hem modeli inşa edecek hem de parçaları kullanarak hayal ürünü istediği ev ya da şekli deneyebilecek.

Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üreten Bajo ailesi, sizi eğitici, sağlam, sağlıklı ve doğal oyuncaklarıyla hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. Çıngıraklar, abaküs ve sayı setleri, çekçek araçlar, itmeli oyuncaklar, tüm vasıtalar ve hayvanlar aleminden birini seçin.

Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için 15 farklı ağaç türü ile özel sertifikalı boyalar kullanılmakta olup tüm renkli Bajo oyuncaklarında en az 1 parça naturel olarak üretilmektedir. Bajo oyuncakları alanında birçok ödül kazanmıştır ve  AB güvenlik standartlarına uygundur.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
3 yaş - 7 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 8004