Bajo Bağlama Oyuncağı -Horoz

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Bajo eğitsel oyuncaklarla öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sayıları, kavramları, renkleri, sıralamayı, şekilleri öğrenecekleri zihinsel, psiko-motor, duyuşsal gelişimlerine doğal ve sağlıklı ürünlerle katkı sağlayan bu modellerden biri de Lacing Tool (bağlama oyuncağı). İpi deliklerden geçirirken dikkat gösterecek, ince ince çalışacak, düşünerek hareket edecek ve çözümler üretecekler. Birlikte oynayın, eğlenin, eğitimine katkıda bulunun.

Ürün Detayları

Bajo eğitsel oyuncaklarla öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sayıları, kavramları, renkleri, sıralamayı, şekilleri öğrenecekleri zihinsel, psiko-motor, duyuşsal gelişimlerine doğal ve sağlıklı ürünlerle katkı sağlayan bu modellerden biri de Lacing Tool (bağlama oyuncağı). İpi deliklerden geçirirken dikkat gösterecek, ince ince çalışacak, düşünerek hareket edecek ve çözümler üretecekler. Birlikte oynayın, eğlenin, eğitimine katkıda bulunun.

Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üreten Bajo ailesi, sizi eğitici, sağlam, sağlıklı ve doğal oyuncaklarıyla hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. Çıngıraklar, abaküs ve sayı setleri, çekçek araçlar, itmeli oyuncaklar, tüm vasıtalar ve hayvanlar aleminden birini seçin.

Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için 15 farklı ağaç türü ile özel sertifikalı boyalar kullanılmakta olup tüm renkli Bajo oyuncaklarında en az 1 parça naturel olarak üretilmektedir. Bajo oyuncakları alanında birçok ödül kazanmıştır ve  AB güvenlik standartlarına uygundur.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
3 yaş - 7 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7968