Bajo Çakçak Çekiç

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Kas kuvveti, odaklanma, renkler ve sayılar. Bütün bu fonksiyonları bulacağınız kombine oyuncağımızla çocuğunuz daha 1 yaşında dikkatini toplayarak kas gücünü geliştirecek ve bir görevi tamamlamayı öğrenecek.

Ürün Detayları

Kas kuvveti, odaklanma, renkler ve sayılar. Bütün bu fonksiyonları bulacağınız kombine oyuncağımızla çocuğunuz daha 1 yaşında dikkatini toplayarak kas gücünü geliştirecek ve bir görevi tamamlamayı öğrenecek. 
Bajo Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üretmektedir. Bu hoş ahşap oyuncaklar, minikler tarafından sevilerek kullanılmakta ve yıllarca en değerli oyuncakları olarak kalmaktadır. Çıngıraklar ile birlikte abaküs ve sayım kurulları gibi öğretim oyuncakları , arabalar, kamyonlar, uçaklar ve atlardan birini seçin.

Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için kullanılan 15 çeşit doğal ahşap ve birçok renk aralığında görülebilir. Bajo % 100 ahşap oyuncakların yapıldığı ağaçlar sürdürülebilir uygulamaları ile uygun olarak yerel  ormanlar ve meyve bahçelerinden geliyor. Bajo oyuncaklar birçok ödül kazandı ve  AB güvenlik standartlarına uymaktadır.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
2 yaş - 7 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7971