Bajo Çıngırak Kanguru

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Bajo çıngırakları doğal ahşap ve sağlıklı/güvenli/denetimli boyalarla renklendirilmiş özel ürünlerdir.
  • Bebekler diş çıkarırken yaşadıkları iritasyonu bu çıngırak sayesinde kolay ve eğlenceli yolla atlatırlar.
  • Bajo çıngırakları, tasarlandıkları hayvan modelinin hareketi yönünde konumlanmış çıngırakları ile bebeklerin dişlerini kaşırken bu hayvanları algılamalarında yardımcı olur. Yön kavramı gelişir, ses duyusunun güçlenmesine katkı sağlar.

Ürün Detayları

Diş doktorları tarafından önerilen, sağlıklı ahşap diş kaşıyıcı çıngıraklı oyuncak şimdi Türkiye'de.
Bajo çıngırakları doğal ahşap ve sağlıklı/güvenli/denetimli boyalarla renklendirilmiş özel ürünlerdir. Bebekler diş çıkarırken yaşadıkları iritasyonu bu çıngırak sayesinde kolay ve eğlenceli yolla atlatırlar.
Bajo çıngırakları, tasarlandıkları hayvan modelinin hareketi yönünde konumlanmış çıngırakları ile bebeklerin dişlerini kaşırken bu hayvanları algılamalarında yardımcı olur. Yön kavramı gelişir, ses duyusunun güçlenmesine katkı sağlar.
Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üreten Bajo ailesi, sizi eğitici, sağlam, sağlıklı ve doğal oyuncaklarıyla hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. Çıngıraklar, abaküs ve sayı setleri, çekçek araçlar, itmeli oyuncaklar, tüm vasıtalar ve hayvanlar aleminden birini seçin.
Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için 15 farklı ağaç türü ile özel sertifikalı boyalar kullanılmakta olup tüm renkli Bajo oyuncaklarında en az 1 parça naturel olarak üretilmektedir. Bajo oyuncakları alanında birçok ödül kazanmıştır ve  AB güvenlik standartlarına uygundur.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
0 ay - 12 ay arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 7960