Bajo Hareketli Sayma Tahtası

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Bu hareketli sayma tahtasıyla hem matematiğe giriş yapacaklar hem de ipinden çekerek birlikte gittikleri yere götürebilecekler. Oyuncağını yanında taşı sloganıyla üretilen modellerden olan hareketli sayma tahtası, temel matematik kavramlarını ve renkleri öğrenmede en çok kullanılan oyuncaklardandır.

Ürün Detayları

Bu hareketli sayma tahtasıyla hem matematiğe giriş yapacaklar hem de ipinden çekerek birlikte gittikleri yere götürebilecekler. Oyuncağını yanında taşı sloganıyla üretilen modellerden olan hareketli sayma tahtası, temel matematik kavramlarını ve renkleri öğrenmede en çok kullanılan oyuncaklardandır.

Bajo Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üretmektedir. Bu hoş ahşap oyuncaklar, minikler tarafından sevilerek kullanılmakta ve yıllarca en değerli oyuncakları olarak kalmaktadır. Çıngıraklar ile birlikte abaküs ve sayım kurulları gibi öğretim oyuncakları , arabalar, kamyonlar, uçaklar ve atlardan birini seçin.

Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için kullanılan 15 çeşit doğal ahşap ve birçok renk aralığında görülebilir. Bajo % 100 ahşap oyuncakların yapıldığı ağaçlar sürdürülebilir uygulamaları ile uygun olarak yerel  ormanlar ve meyve bahçelerinden geliyor. Bajo oyuncaklar birçok ödül kazandı ve  AB güvenlik standartlarına uymaktadır.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
2 yaş - 7 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7969