Bajo Sevimli Tavşan Araba

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Bajo tasarımlarıyla hayvanlar daha eğlenceli. Bu küçük tavşan çocuğunuz için sevimli bir yol arkadaşı. Evin içinde, oyun alanında veya masal saatinde. Tavşanla birbirinden güzel hikayeler anlatmak çok eğlenceli!

Ürün Detayları

Bajo tasarımlarıyla hayvanlar daha eğlenceli. Bu küçük tavşan çocuğunuz için sevimli bir yol arkadaşı. Evin içinde, oyun alanında veya masal saatinde. Tavşanla birbirinden güzel hikayeler anlatmak çok eğlenceli!

Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üreten Bajo ailesi, sizi eğitici, sağlam, sağlıklı ve doğal oyuncaklarıyla hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. Çıngıraklar, abaküs ve sayı setleri, çekçek araçlar, itmeli oyuncaklar, tüm vasıtalar ve hayvanlar aleminden birini seçin.

Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için 15 farklı ağaç türü ile özel sertifikalı boyalar kullanılmakta olup tüm renkli Bajo oyuncaklarında en az 1 parça naturel olarak üretilmektedir. Bajo oyuncakları alanında birçok ödül kazanmıştır ve  AB güvenlik standartlarına uygundur.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
12 ay - 3 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7967