Bajo Yürüteç -Portakal Çiçeği

(Bajo)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Bajo portakal çiçeği yürüteç sen yürürken yapraklarını açarak hareket eder. Bajo yürüteçlerinin en renklisi olan Portakal Çiçeği çocuğunuzun adımlarıyla birlikte yapraklarını yukarı doğru açacak ve dönerek ilerleyecek. İster önünden iterek ister arkasından çekerek, bu yürüteç çocuğunuz için mükemmel bir yol arkadaşı olacak.

Ürün Detayları

Bajo portakal çiçeği yürüteç sen yürürken yapraklarını açarak hareket eder. Bajo yürüteçlerinin en renklisi olan Portakal Çiçeği çocuğunuzun adımlarıyla birlikte yapraklarını yukarı doğru açacak ve dönerek ilerleyecek. İster önünden iterek ister arkasından çekerek, bu yürüteç çocuğunuz için mükemmel bir yol arkadaşı olacak.

Avrupa'nın kalbinde küçük bir atölyede güvenli, sağlam, şık ahşap oyuncaklar üreten Bajo ailesi, sizi eğitici, sağlam, sağlıklı ve doğal oyuncaklarıyla hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. Çıngıraklar, abaküs ve sayı setleri, çekçek araçlar, itmeli oyuncaklar, tüm vasıtalar ve hayvanlar aleminden birini seçin.

Eşsiz Bajo oyuncaklarını üretmek için 15 farklı ağaç türü ile özel sertifikalı boyalar kullanılmakta olup tüm renkli Bajo oyuncaklarında en az 1 parça naturel olarak üretilmektedir. Bajo oyuncakları alanında birçok ödül kazanmıştır ve  AB güvenlik standartlarına uygundur.

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Ahşap
Tavsiye edilen yaş aralığı:
12 ay - 3 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7966