Besafe iZi Up X3 İsoFix Oto Koltuğu (15-36 kg) - Kırmızı/Gri

(BeSafe)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • SIR (Side Impact Rotation) sistemi ile yan darbelerde dönerek darbe şiddetini azaltma
  • Arabanın 3 noktalı emniyet kemeriyle kolay kurulum
  • Emniyet kemeri omuz kılavuz parçası ile sıfır hata
  • Çocuğun kendisi tarafından ayarlanabilen iki kademeli pozisyon ayarı
  • Kolay ayarlanabilir baş desteği yükseklik ayarı
  • Baş desteğiyle beraber otomatik olarak oransal yükselen sırt yapısı
  • ISOfix bulunmayan arabalarda da 3 noktalı emniyet kemeriyle kullanım

Ürün Detayları

Yepyeni bir güvenlik sistemi!

SIR (Side Impact Rotation - Yan çarpmalarda dönme) sistemi, BeSafe tarafından grup 2 / 3 araba koltukları için üretilmiştir. Aracın yandan aldığı darbelerde SIR sistemi olmayan koltuklar darbeyi SIR sistemi olan koltuklara göre daha fazla iletir.

Yan darbe sırasında iZi Up X3'ün tabanı ISOfix sistemi ile araca bağlı olduğundan yerine bağlı kalır. SIR sistemli koltuk bölümü, çocuğun sırtı kaza yönüne daha fazla dönecek şekilde dönerek hem darbenin bir kısmının daha emilmesini sağlar, hem de çocuğun darbeyi alış açısını sırt desteğine daha fazla çevirir.Kolay ayarlanabilir

iZi Up X3 Fix'in sırt kısmının her iki yanında bulunan ve her iki yandan da kolay erişilen mandal, koltuğu aracın sağına ya da soluna monte etseniz de rahatlıkla kullanılabilir. Bu mandalı çevirerek araba koltuğunun hem baş hem de sırt konumunu ayarlayabilirsiniz. Mandal çevrilerek baş ve sırt ayarları birbirine oransal olarak otomatik yapılır, ayrı bir ayar gerektirmez.Baş bölümünün altında bulunan omuz kemeri kılavuzu, 3 noktalı emniyet kemerinin doğru yerden geçerek ayarın sabitlenmesini sağlar. Baş ve sırt yükseklik ayarı değiştirlirken müdahale gerektirmez.

Uyuma pozisyonu

iZi Up X3, hem sağ hem sol yandan erişilebilen yatırma kolu yukarı çekilerek, çocuğun kendisi tarafından yatış pozisyonuna getirilebilir.Kumaş detayı

Ürün Özelllikleri

Kullanım yönü :
İleriye dönük
Renk :
Kırmızı / Gri (Fresh Red / Grey)
Bağlantı şekli :
ISOfix bulunan araçlarda ISOfix, bulunmayan araçlarda emniyet kemerinin doğal kullanımı
Ağırlık aralığı :
15-36 kg
Model No :
515137
Tavsiye edilen yaş aralığı:
4yaş - 12 yaş arası

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Güven verici,

İlk koltuğumuz Römerden sonra bunu aldık. Gayet rahat. Güvenliği konusunda ikna edici. Umarım test edecek bir durumla karşılaşmayız.

Müthiş,

Tan'ın yeni koltuğu. Doğduğundan bu yana geriye dönük yolculuk eden ve Besafe kullanan Tan hayatından çok memnun. Arabadan inmek istemiyor. Konfor iyi ama bizi konfordan çok ilgilendiren konu güvenlik. Koltuğun güvenlik konusundaki özellikleri geriye dönükten geçiş yaparken içimizi çok rahatlattı. Özellikle olası bir (kimsenin başına gelmesin) bir yan dardebe "yarı geriye dönük" özelliği çok hoşumuza gitti. Besafe için çok söz söylemeye gerek yok. Sözkonusu çocuklarımız olduğu için gönül rahatlığıyla öneririz.

Ürün kodu: 1063