Britax-Römer Kidfix Xp Sict Oto Koltuğu / Black Thunder

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Römer Kidfix 15-36 kg. arası çocukların kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir. Aracınıza isofix sistemiyle çok kısa sürede montajını yapabilirsiniz. Isofix sistemi montajı çabuk ve kolay yapmanızı sağladığı gibi bağlantı hatalarını da minimize eden bir sistemdir. Isofix sistemi ile güvenlik maksimum seviyeye taşınmış olur. Çarpışma testlerinden aldığı güvenlik ödülü ve mükemmel koruması ile bu koltuklar ailelere güven veriyor. Baş ve boyun bölgesindeki yükü azaltan özel omuz yastığı bebeğe rahatlık verir. Terlemeyi en aza indirgeyen benzersiz hava kanalları bebeğinizi seyahat konforu için düşünülmüştür. Cilde zararsız kumaşını istediğiniz zaman çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz. Baş destek kısmının boyu uzatılabilir.
  • SICT (Side Impact Cushion Technology):Kazaların %45'inin yandan çarpma şeklindedir. Otomobillerin genel yapısı ise önden ve arkada çarpmalara karşı darbe emici özelliğindedir (bu nedenle otomobillerde sonradan yan havayastıkları ve çelik barlar ilave edilmiştir ve bunlar da yetişkinleri korumaya yönelik sistemlerdir).
  • SICT sistemi de mevcut Kid serisine (Kid - Kid Plus - Kidfix) aynı yan havayastığı gibi ek yandan koruma özelliği getirir ve güvenliği %30 arttırır. SICT sayesinde yandan darbelerde oluşan basıncı ve enerjiyi çok daha erken karşılamaya başlar ve tüm koltuğa dağıtarak çocukların hem baş hem de bıyun ve vücüt bölgesini korur.
  • SICT özelliği, ürünlere sonradan ilave edilemez veya çıkarılamaz. Havayastığı gibi patlamaz, bu özellik aynı zamanda ürünün dış tarafında olduğu için çocukları rahatsız etmez.
  • Ürün Madde İçeriği / kumaş materyali:
  • Enjeksiyon kalıp kasa,EPP özel darbe emici köpük

Ürün Detayları

Güvenliği Hissedin!
XP-PAD güvenliğe yeni standart getiriyor.Kidfix Xp Sıct XP-PAD teknolojisi ile çocuğunuza çok daha yakın bir koruma sağlar;yeni ve ayarlanabilir SICT
yandan gelebilecek darbelere karşı çocuğunuzu korur;ISOFIT sistemi ile ,kurulumu emniyetli ve kolay hale getirir.

Ürün Özelllikleri

Üretici Ülke :
Almanya
Tavsiye edilen yaş aralığı:
4yaş - 12 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 10389