gamze anne'ye

1

sevgili gamze anne,

seni maalesef bu üzücü olay vesilesiyle tanıdım.yaşadıkların,hissettiklerin eminim anladığımızı zannettiğimizden daha fazla ve ağırdır:( ama eminim senin hissettiklerini anlamaya en yakın kişiler annelerdir.yazında evladını düşünüşün her anne gibi benimde yüreğimi parçaladı.Allah seni evladında ayırmasın.bu gece bütün nurti ahalisi sana dua etti,senin için ne yapabiliriz diye düşündü.burda ne çok güzel insan varmış.hoş sohbetlerinin yanında hepsi birer yardım meleği...ben yazılanları okudukça çok duygulandım ve beraber olmanın ne muhteşem bişey olduğunu anladım.tanımadığın biri için dua etmek işte en güzel ve anlamlı dua budur.

yazını okuduktan sonra hiç aklımdan çıkmadım ve şimdi beni uyutmayanda bu.umarım sağlıkla hayatına kaldığın yerden güzel ailen ve yavrunla devam edersin.güzel haberlerini alırız ve inş.bu yazıma cevap verirsin:)

Allah sana ve bütün sıkıntılı olanlara güzel çıkış kapıları göstersin.böyle sıkıntıları kimseye yaşatmasın.seni ve hiçbir anneyi kuzusundan ayırmasın.

umarım sıkıntıların çabucak biter.Allah sana ve yakınlarına güç ve kalbinize ferahlık versin.
1 Yorum


emir_kubra

yüreğine sağlık canım. her ne kadaar yazıya döküp dillendiremesem de hissettiklerim seninle aynı emin ol.rabbim dualarımızla şifasını versin.onu ailesine en önemlisi evladına bağışlasın.dualarımız onunla.

Yorum yapmak için üye ol