Eşleştirme Kartları (Keçe)

8  1. Oğlum için uzun zamandır eşleştirme kartları hazırlamayı planlıyordum.Kağıt üzerine çıktı alsam bizimki ilk günden halladerdi kesin:)Ben  keçeden yapmayı tercih ettim.Hen daha dayanıklı oldu,hem de estetik:) Bu etkinlikle çocuklara renkler,kavramlar,sayılar,harfler,taşıtlar vs. herşey kazandırılabilir.Ayrıca ilerleyen yaşlarda kartlar ters çevrilip hafıza oynu da oynamak mümkün.
    Dün gece bir heves hazırladım oğlumun kartlarını,bugün beraber oynadık.Şimdilik inceleme ve transfer etme aşamasındayız.Şimdi sıra eşleştirme safhasında :)
8 Yorum


zey_nur

Merhaba

zey_nur

Yapmis oldugunuz eslestirme kartlarini cok begendim emeginize saglik bende kizima yapmak istiyorum ama kaliplari nerden nasil cikarip kestiginizi öğrenebilirsem tabii:)

ahsenbuket

Teşekkürler...

Kalıpları kendim çizdim,rakamları netten bulabilirsiniz,yazıcıdan çıkarırsanız,sonra keçenin üzerine koyup kesebilirsiniz.Sevgiler...

busraa

süper olmuşlar

nnunnis

çok güzel olmuş ellerinize sağlık hem eğitici hem ekonomik tebrik ederim bende yapmaya karar verdim .Keçenin üzerine rakamları ne ile yapıştırdınız.uhu mu silikon mu yoksa diktiniz mi.

ahsenbuket

Keçe kumaşı sadece silikonla yapışıyor birde özel kumaş yapıştırıcısı ile. Uhu ve diğer yapıştırcılar işe yaramıyor.Kolay gelsin sevgiler...

berfin6336

harika olmuş

dserap

bayıldım, elinize sağlık. Sizin kartları görünce aklıma bişi geldi. Bu kartları eva malzemesinden yaparsak belki daha da cici görünebilir ve kesimi de daha kolay olabilir.

Yorum yapmak için üye ol