üslup

0

üslup

23 saat önce

Neden konuşamıyoruz ve neden tartışamıyoruz. Tartışmak deyince aklımıza ilk anlamıyla tartışmak mı geliyor??Yani fikir alışverişi yapmak marketten alışveriş yapmaktan daha komplike bir süreç mi? İş yerinde, sokakta, toplu taşıma araçlarında ve burada biraz daha hoşgörülü olamaz mıyız? Bir soluk alımlık süreyi dahi beklemeden cevabı yapıştırmak zorunda mıyız? İlla yenmek için mi konuşuyoruz?

 

Hamileliğimden bugüne kadar yüzlerce kitap, blog, web sitesi vs okudum. Hiçbir bilgiyi tamamen özümsemedim. Hiçbir söylenen bana “doğru budur” dedirtmedi. Ama dinledim hepsini, süzdüm ve ben ve oğlum neyin doğru olduğunu hissediyorsak, yani bizim için doğru ne ise onda karar kıldık. Burada olma nedenimde bu. Mesela göğsümün acısından kıvranırken, göğüs ucum kan içindeyken, şu an neresi hatırlamıyorum ama bir yerlerde bana kalkan opsiyonum olduğunu hatırlatan anneye çok şey borçluyum.Hamileliğim ve ilk bir yılım  sırasında nurturia doğmuş olsaydı herşey daha da kolay olurdu.Burada imdat diyorsunuz yüzlerce anne buradayız diyor.

 

Uzatıyorum affedersiniz, sözün özü bu sayfalar kıymetli, lütfen üslubumuza dikkat edelim. Bir kez daha okumadan gönderi tıklamayalım. Ve bizden farklı düşüneni öteki ilan etmeyelim. Herkes başka pencereden baksın ama aynı yere baksın olmaz mı?

Güncelle

Etiketler güncellendi.
Etiketler
http://www.nurturia.com.tr/questions/368fe2f0-416a-450c-814a-9e3700fc502f/1#" style=""> Güncelle
Herkes bu soruyu görüntüleyebilir.
6 saat önce

Benden başka rahatsız olan pek çok kişinin olduğundan emindim zaten. Rica ederim arkadaşlar. Ancak bu başlık bir soru olmadığı için buguloga veya bir gruba taşımak durumundayım. Ama nasıl yapacağımı ve dahası hangi gruba taşıyabileceğimi bilmiyorum dolayısıyla acil yardım lütfeeenn:)

Güncelle

4 saat önce


Eğer daha çok kişi okuyacaksa bence burada kalsa da olur.

Elinize, yüreğinize sağlık...

20 dakika önce

elinize sağlık, bloglarda kolay ulaşılamaz, görülmesi için burada kalmalı bence...

46 saniye önce

Bu bölüm yalnızca sorulara ayrıldığı için silmek durumundayız. Yazdıklarını seçip kopyaladıktan sonra sağ üstteki pembe menüden "Yeni Bugulog" seçerek Bugulog'a yazabilirsin.

5 dakika

O kadar güzel bir başlık olmuş ki. Ben artık yorum yazmaya bile çekinir olmuştum. Samimiyetle yazdığım bir yorum karşısında adeta suçlanır gibi cümleler, yargılanmalar sonucu bir daha birseyler yazmaya tövbe edip, hatta hesabımı kapatmayı bile düşünmüştüm. Burda kimseyi yargılamak için bulunmuyoruz. Cocuk yetiştirmede, annelikte tek bir doğru yok ve unutmamak lazimki her anne cocuğu ve kendisi için en iyi olani ister ve yapar. Elbette birbirimize yardımcı olacağız, paylasimlarimizolacak ama asla karşımızdakini içerek yapmayacağız bunu.
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol