Fikirlerinize İhtiyacım Var

Merhaba arkadaşlar;

Biliyorsunuz el emeği birşeyler yapmayı çok seviyorum. Zaman zaman sizlerle de paylaşıyorum. Sağolsun nurturia ailesinden bazı arkadaşların verdiği gazla el emeklerimin bir kısmını pazarlamaya da başladım. Bu süreçte desteğinize ve fikirlerinize ihtiyacım var. Ürünlerim burada...

1. Ürünlerim arasında sizce başka neler olmalı?
2. Fiyatlandırmalar konusunda ne düşünüyorsunuz ( kargoları tamamen bana ait )?
3. Ben %100 el emeği olması için tamamen elde yapıyorum ürünlerimi. Örneğin hiç makine dikişi yok, hepsi elde. Sizce bu bir tercih sebebi midir? Yoksa biraz da alet-edevattan yararlanmalı mıyım?

Ve tabi başka aklınıza ne gelirse, paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sevgiyle kalın.
11 Yorum


senayc

bence makina dikişinin bir sakıncası yok,ilk aklıma gelen bu oldu.başakçelik in blogunda araba yolunu görüp beğenmiştim,devamı farklı boyutları erkek annesi olarak beni cezbetti. oyun kartlarını-eşleşme kartları koymak için işlevsel ve şık birşeyler yapılabilir.

kitaplık

olabilir? şimdilik bunlar hilal,eline sağlık emeğine sağlık

hilaltimur

teşekkürler senayc, hemen not alıyorum söylediklerini. oyun yolu için yeni bir projem var, daha küçüğünü yapacağım önümüzdeki günlerde.

moodswing

hilal,

http://www.etsy.com/ sitesinden haberdar mısın bilmiyorum. uluslararası el yapımı ürünler konusunda oldukça popüler. belki buradaki ürünler sana da fikir verebilir. belki sen de satışını buradan da yapabilirsin.

sevgiler,

hilaltimur

hmm evet, etsyyi gördüm ancak ta manasıyla incelemedim açıkçası. nedense pasaj ok yaygın, ama hemen etsy'yi de araştıracağım. teşekkürler önerin için :) sevgiyle kal

dennis

bence de dikiş için makine kullanabilirsiniz. bebek kapı süsleri, tüllü hediye - çikolata sepetleri, altın yatıkları, bez bebekler, bebek battaniyeleri - nevresim takımları, bebekler için yelek, patik, vb., fotoğraf çerçeveleri, dekoratif mumlar, ahşap

veya kumaş boyama ürünler de sitenizde alıcı bulabilir. emeğinize sağlık, kolay gelsin :)

hilaltimur

teşekkürler dennis önerilerin için. yakında ( sanıyorum haftaya ) parti süsleri ile yeni bir şeye daha adım atmış olacağım kısmetse. önerilerinize her zaman ihtiyacım var. sevgiyle kal.

sumeyye

yakında bende böylesi bir procede yer alacağım inşallah hilal :) ve bence dikiş makinesinin kesinlikle sakıncası yok. elde farklı orda farklı şeyler yapılabilir :) oto yol versiyonları da her daim tutar ;) bence de onlardan ekle yeniden .

sevgiler haydi

kolay gelsin :)

anneyazar

Mesela bebek evini biraz daha büyütüp, içini iki katlı yapabilirsin ve yine içine ev eşyaları ( koltuk, yatak, abajur, buzdolabı) koyabilirsin. Hatta içeri oyuncaklarını ayrı satabilirsin.

Makina dikişi bence de çok sorun yaratmaz ama etsy de el dikişi

daha öncelikli olabilir.

hilaltimur

Sümeyye, procelerini heyecanla bekliyorum. otoyolun yeni versiyonları yolda, daha ufak olanından da çalışacağım kısmetse.

Anneyazar, önerilerini dikkate alacağım, teşekkür ediyorum. bazen %100 el emeği isteyenler olabiliyor. o nedenle makineyi özellikle

sordum. yani bir nevi anket yapıyorum :))

aytude

makine dikişi de el emeğ sayılıyor, takip ettiğim bir çok hobby blogunda ve sitesinde (etsy mesela) dikiş makinesi kullanıyor bir çok kişi. Hepsi bir harika bu arada, maşaallahınız var.

hilaltimur

çok teşekkürler Aytude

Yorum yapmak için üye ol