YENİ ANNELERE İŞ İMKANI

0

http://hamilelerkulubu.com/index.php?option=com_content&view=article&id=498:yeni-annelere-mkan-&catid=98:duyurular

Sevgili yeni anneler,

Doğum yaptınız ve  bebeğiniz artık sanki biraz ele avuca da geldi.... İçiniz onu bırakmaya el vermiyor ama evde mutfak da dönmüyor belki, zorlaşıyor evde tek babanın çalışmasıyla geçinmek... Olabilir. Artık siz de bebeğinizden ayrılmadan çalışma hayatına tekrar başlayabilirsiniz.

İş hayatına dönmek dendiğinde allternatifler azalıyor. Oysa evde ve ofisiniz, iş merkeziniz olarak ayrıca gidip gelebileceğiniz, güvenli, her ay  alacağınız bedellerin hesabınıza tereddütsüz yattığı, sizin  online olarak akşam eğitimlere katılıp, sorular sorup, cevaplar alarak kendinizi yetiştirebileceğiniz  bir işiniz olabilir.

 Kalitesinden gözünüz kapalı emin  olduğunuz hizmet ve ürünlerin tanıtımını yapabilir ve yaptığınız ölçüde de ciddi kazançlar elde edebilir, ara verdiğinizde isekademe düşmeden, edindiğiniz mevcut statüyü koruyabilirsiniz.

"Sizlerle paylaşmadan önce emin olmak ve bana olan güveninizi rencide etmeyeceğibne inandıktan sonra size duyurduğum bu imkanın ayrıntılarını öğrenmek için bekleyin:)) "

demiştim....

Artık eminim ki, gönül rahhatlığıyla bu imkanı değerlendirebilir, yeni ailemin içinde de  güven ve sevgiyle bizimle olabilirsiniz...

  jaledural@gmail.comBu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

adresine mail gönderebilirsiniz.. Size geri döneceğim...


Sevgilerimle


JALE ÖZEN

Yorumlar (0)

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için javascript etkn olmalıdır


Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol