MINI A TURE İndirimde...

02001 yılında Anne Katrine Lemvigh Montag tarafından kurulan Danimarkalı Mini a Ture kısa zamanda İskandinav çocuk modasında kendine sağlam bir yer edinmeyi başardı. Bugün itibariyle markaya dünyanın seçkin perakende noktalarında rastlamak mümkün!

Mini a Ture sadece bir tasarım markası olmaktan ibaret değil.. Aynı zamanda pratik, fonksiyonel tasarımlarıyla bebek ve çocukların aktif ve hareketli günlük yaşamlarına ayak uydurabilen bir marka… Hareketleri kısıtlamayan ve yırtılma ve yıpranmaya dayanıklı özelliği ile tüm annelerin favorisi. Nostalji ve modern yorumun ideal bir şekilde buluştuğu rahat fitleri oyunlar için biçilmiş kaftan! Kıyafetlerin tamamı %100 doğal malzemeler ile üretilen marka sizlere satın almak için başka bir neden daha sunuyor.

Mini a ture’ü tanınmış bir marka yapan en önemli kriter modadan ödün vermeyerek akıllı ve fonksiyonel çözümler üretebilmesi …Diğer markalardan asıl ayıran ise yarattığı tüm koleksiyonlardaki esprili ve eğlenceli tasarımları vurgulayış biçimi.

Kendine özgü baskı & renk kombinasyonları ve kaliteli materyalleriyle ebeveynlerin ve asıl kullanıcıları olan miniklerin favorisi….

Bizler kirmizikuzu.com ekibi olarak sitemizde yer alan markaların moda algısı ve fiyat aralıkları kadar sosyal sorumluluk sahibi olup olmadıklarına da dikkat ediyoruz. Bizler için sosyal sorumluluk projelerine destek veren tüm markalar ile çalışmak ayrı bir keyif. Mini a Ture’de bunlardan sadece biri. Halihazırda marka Kuzey Hindistanda’ki Sunway Çocuk Evi’ne aktif olarak destek ve katkıda bulunuyor. Sizde Mini a Ture’den alışveriş yaparak dolaylı da olsa Kuzey Hindistan’da ki çocuklara katkıda bulunabilirsiniz...

sadece   Mini a Ture ile yaz yolculuğuna sizi de davet ediyoruz bu harika koleksiyonla tanışmak içinwww.kirmizikuzu.com’u tıklamanız yeterli!!

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol