Küçükler ve büyükler için “fikir ve üretim” atölyesi “Atölye5” açıldı!

0

Küçükler ve büyükler için “fikir ve üretim” atölyesi

Atölye5” açıldı!

 

”, yeni yılı, yeni adresinde ve yeniliklerle birlikte karşılıyor.Atölye5“Kendini özgürce ifade et; yaratıcılığını paylaş” cümlesinden ilham alan “

 

Fikri olan, fikrini paylaşmak isteyen, fikrini üretmek için alan arayan herkese açık bir mekan olma fikriyle kurulan Atölye5’in temelleri 2008 yılında “Kendini özgürce ifade et; yaratıcılığını paylaş” cümlesinden ilhamla kuruldu. Bugün yine aynı cümle ve nedenle tekrar başlıyoruz. En önemli değişikliğimiz ise bu sefer çocukları da aramıza alıyor olmamız.

 

Atölye5’in en büyük iddiası yine ‘alan’ olmak, ‘alan’ yaratmak! Atölye5, fikri olan, fikrini paylaşmak isteyen, fikrini üretmek için alan arayan herkese açık bir mekan. O nedenle herhangi bir yaş gurubuna ait değil. Ancak mekan çocukları da içine almak için çocukça düzenlendi.

 

Atölye5’de her ay, hızlı günlere renk katabilmek adına günlük atölye programları yayınlıyoruz. Aylık programları oluştururken hafta içlerine iş dünyasına henüz atılmamış küçük insanlara, iş çıkış saatlerine büyüklere, hafta sonlarına ise her iki gruba yönelik atölyeler koymaya özen gösteriyoruz. Bu özeni göstermemizin nedeni Atölye5’i onu sahiplenmek isteyen herkese aynı hakkı tanıyan bir yer olarak kurgulamış olmamız.

 

Gelişim, geri dönüşüm, bilim, insan algısı, sanat ve tasarım küçükler için programladığımız atölyelerin ana başlıklarını oluştururken, büyükler için kanaviçeden şarap tadımına, marangozluktan felsefeye güne renk katacak başlıklardan ilham alıyoruz. Çatımız altında “Pufpembe Store”da ezber bozan tasarımcıların ürünlerine yer veriyoruz.

 

Unutmadan belirtelim: Atölye5 ve bahçesini çocuk ve büyük doğum günü, baby shower, bekarlığa veda partisi gibi özel günlerde günlük olarak kiralamak da mümkün. Anında harekete geçebilmemiz için süslemesinden servisine, pastasından DJ’ine partinizi hangi detaylarla zenginleştirmek istediğinizi belirtmeniz yeterli!

 

Atölye5’in her ay yenilenen, günlük çocuk ve büyük atölyeleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. “Fikrim var ve bunu atölyeleştirmek istiyorum” diyorsanız bize mail atın, heyecanlarımız katlanarak büyüsün: hello@atolye5.co

 

Atölye5

Bağdat Caddesi 48/1, Çatalçeşme, Suadiye

Telefon: (537) 509 92 07 / (216) 373 74 11 www.atolye5.co
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol