kitap yıldızı / isme özel hikayeler

0

Merhabalar...

Yeni bir yılın yaklaştığı bu günlerde, herkes birbirine güzel ve kalıcı bir hediye alma telaşında öyle değil mi? Hele ki o minikler hevesle bekliyorlardır bir paketi açıp kendilerine ait olacak hediyelere kavuşmak için..

www.kitapyildizi.com olarak çocukların hem gelişimlerini, hemde mutluluklarını düşünerek onlara kendi fotoğraf ve kişisel bilgilerinin yer aldığı hikaye kitapları hazırlıyoruz. Onları istedikleri bir hikayenin kahramanı olarak prenses, korsan, aşçı yada bir şato da maceraya gönderiyoruz..

Minikler bu hikayeyi okurken, ilk defa bir masal kahramanı olarak kendini görebiliyor. Üstelik tüm bu hikayeyi görsel olarak da inceleyebiliyor.

www.kitapyildizi.com da ki kitapları piyasadakilerden ayıran tek fark, her birinin özenle tek çocuk için teker teker hazırlanıyor olması. Her sayfada kahramanımızın fotoğrafı, kişisel bilgileri hatta arkadaşlarının isimleri bile yer alabiliyor..

Tüm bunlardan sonra bir ufaklık için yılbaşı hediyeniz az çok kafanızda oluştuysa, ''tamam ben karar verdim, o en sevdiğim miniği bir kahraman yapacağım'' diyorsanız, haydi bize ulaşın.

Üstelik 2011 bitmeden ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanın.  web sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerde 3652b kodunu girerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Unutmayın; onlar sizden gelecek hediyeleri sabırsızlıkla bekliyorlar...
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol