İsim Dünyası

1

Merhaba,
Ben sizlerle yeni açmış olduğum www.isimdunyasi.com adlı alışveriş sitemi paylaşmak istiyorum.
İsim Dünyası, özellikle isim konseptli ürünlerimiz; isim treni ve isme özel önlükler üzerine kurulmuş bir markadır.
İsim treni, Türkiye'de ilk defa bizim tarafımızdan satışa sunulmuştur. Doğal ahşaptan mamüldür. Ön vagon, isim ve arka tren vagonundan oluşmaktadır. Vagon ve harfler birbirine kancalar ile eklenmektedir. Yeni doğan bebekler için hastane odasında, evde süs olarak kullanılabileceği gibi, daha büyük çocuklar için çok güzel bir hediyeliktir. Hatta biz büyükler için bile:)))
0-3 yaş için birbirinden güzel, rengarenk, çeşitli model önlükler üzerine keçe harfleriyle istediğiniz ismi rengarenk yazıyoruz.
Ayrıca bebek banyo havluları, figürlü bebek & çocuk banyo ve plaj havluları, sevimli hayavan figürlü banyo keseleri, çocuk banyo ve plaj bornozu, bebek pikeleri çeşitlerimiz ile de hizmetinizdeyiz.
Baby shower, doğum, doğumgünü, yılbaşı,... gibi özel zamanlarda özel hediyeler ve çocuğunuza özel ürünler için sitemizi ziyaret edin.
Kampanyalarımızdan ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak için sitemize üye olun ve facebook sayfamızı beğenerek bizi takip edin.
Her türlü soru ve önerileriniz için info@isimdunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz.Sizleri mağazamıza bekliyoruz. Görüşmek dileği ile...
1 Yorum


burcus

Çok teşekkür ederiz.

Sitemizde çok yakında isme özel başka ürünler de olacak. Facebooktan ve sitemize üye olarak yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Yorum yapmak için üye ol