Can Bebeğin Yeni Yıl Mesajı

0

Sayın büyüklerm,

Önccclikle imla hatalarimin kusuruna bakmayn. Ne de olsa henyüz sekiz bucuktan tokuz aylıg bir bebekim. Zavallı annemle babam, beni uyuturgen sızdı, kaldı.Ben de fırsattan istifade kayroladan süzülerek indim. Normalde yapmam yasah olan herşeyi yaparak bebeg mesaisine başladım.

Ayakkabıların altını yaladım, yerdeki yemek kırıntılarını minik ellerimle birer birer mularak yidim, elektrik prislerinin içine parmağımı sokmaya çalıştım, ama üserini kapamış namyussuzlar(eglenceyi bozan kötü kişiler anlaminda). Yine de yılmadım, ortalığı karıştırmaya devam ettim. Terezyon kumandasını ağzıma soktum, rastgele tuşlara basarak iki tane ödemeli film sipariş ettim. Filmlerden muhtemelen bişi anlamayacağım (bkz. 8,5 aylıkım ben), ama, olsun. Maksat kaplolu terezyon faturası gelince annemle babam kişilerini dumura uğratmak. Daha sonra salona geçerek cama pat pat vurdum. Çok eylenceli, el izlerim harika gözküyor.

Şimdiy de annmin sabah-akşemm başında otuduğu (anne oturagı), ellemem, yalamam, klayvesine kusmam ve  üzerine pat pat vurmam yasagh olan bilgisayarın başına geçtim. Magsatim gectiyimiz yila soyle bi gös atıp, sise yeni yır mesacı vermek…

Devamı http://www.bebekveben.com/2011/12/30/canin-yeni-yil-mesaci/
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol