izmir - Karşıyaka - Toosltoy mağazası - "şikayet- uyarı"

2


Merhaba arkadaşlar,

Toolstoy zincir mağazalarının Karşıyaka şubesi (1719 sok. (Şükran Kurdakul sok) No.12 adresinde ki) dükkandan aldığımız 6 pille çalışan oyuncağın pilleri eve geldiğimizde oyuncağı açmamızın 3. dakikasında bitti.

Pillerin bittiğini hemen telefonla bildirip ertesi günü annem pilleri geri götürdüğünde kasiyer bayan pilleri başka bir oyuncakla deneyerek boş olduğuna inandı. Bunlar yerine dolu pilleri alabilirsiniz ya da para verip başka bir oyuncak alabilirsiniz" diyen kasiyer bayanın önerisini düşünürken dükkan sahibi gelince işin yüzü değişir.

Annemi evdeki bitik pilleri getirdiğini iddia ederek suçlaması üzerine annem de üzülürek bu yapılanın "ticari bir ahlaksızlık" olduğunu karşılıklı güvene sığmadığını belirtmesi üzerine bana ahlaksız diyemezsin diye hiddetlenip anneme kişisel hakaret kelimeleri sarf etmiştir.

İnternet sitesinde ürünlerini özenle tanıtırken, bayi seçimini aynı özenle yapamayan Toolstoy zincirinin Karşıyaka şubesinden alışveriş yaparken çok dikkatli olun, ya da başka bir yere yönelin. Zira kaşılaşacağınız problemler insanca muamele gösterielrek çözümlenemiyor.

Bilgilerinize
2 Yorum


polen

şikayetimvar.com.a bildirin,hem daha fazla kişiyi bilgilendirir,hem de firmaya gereken uyarıyı yapmış olursunuz.

cuckan

teşekkürler, oraya da yazacağız, kişisel özür beklediğimizi firmayı telefonla arayarak belirttik ama geri dönüş alamadık. Belki sikayetimvar.com etkili olur.

iyi günler.

Yorum yapmak için üye ol