Sanal Market Online Market Alışverişi

0

Sanal market olarak halk arasında kendisine isim edinmiş teknoloji çağının güzel özelliklerinden birisi olan internetten alışveriş yapma imkanı. İnternet üzerinden hemen hemen ihtiyacımız olan çoğu şeyi satın alabiliyoruz. Özellikle bayanlar çanta ve ayakkabı alırken erkekler kol saati ve gömlek alışverişlerinde interneti yoğun olarak kullanmakta. Son zamanlarda ise pek zahmetli olan market alışverişleri için internet kullanımı revaçta. Biraz riskli gibi görünüyor dışardan bakıldığı vakit. Örneğin ürünler eksik gelebilir, ürünler istediğiniz gibi olmayabilir, sebze meyveleri sizin kadar iyi seçemeyebilirler gibi. Lakin bunlardan da en önemlisi herşeye rağmen düşünsenize evinizde 5 dakikanızı ayırarak markete gidip reyon reyon gezme derdinden ve o aldığınız poşetler dolusu ürünü eve taşımak merdivenlerden çıkmak zahmetinden kurtulabiliyorsunuz. Bence bu keyif için minik bir risk göze alınabilinir.

Hem zaten market alışverişleri pek keyifli değildir. Zahmetlidir yorucudur. sizi rahatlatmaz. Alışveriş mağazalarını gezmek çok daha eğlenceli ve keyif vericidir sinir stress ne varsa alır götürür insandan.
O yüzden değerli vaktilerinizi market  reyonlarında alışveriş arabası ile gezerek harcamak yerinesanal marketi kullanmanızı şiddet ile tavsiye ediyorum.
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol