uykusuz her gece

3

18 aylık acemı bır anneyım ve 18 aydır uyumayan bır yumurcagım var 40 cıksın 3 aylık olsun 10 ay 1 yas derken geldık bu gunlere ılk dısı kuzumun 5 aylıkken cıkmıstı ıste o gun dıs sıkıntıları ve gece hıccc uyumama sıkıntılarımız bas gosterdı  aman ne yontemler ne yontemler denemedım kı gece uyusun kesıntısız dıye ama yok oglum ıcın tek yontem bu dıslerın tamamen cıkması ben bunu anladım gecen hafta 2 azısı aynı anda patladı ve ertesı gece oglum daha rahat daha huzurlu uyudu anladık kı dısler cıktıkca rahatlayacagız umarım hepsı bır an önce cıkar ve ben de artık gecelerı uyurum mınık yumurcagımla....uykusuzluk en basta psıkoljık olarak ınsanı cokerten bır durum ama bunu sadece gece sızınle bırlıkte uyanan bır kısı anlar tabı o kısı varsa:)))
3 Yorum


nurselbayraktar

bu konuda yalnız diilmişim...bizde de azı dişi muhabbeti var. bu yüzden bir aydır süren uyku problemi var. daha önceden kesintisiz sabaha kadar uyurdu kızım. ahh o günleri nasılda arıyorum. ben psikolojik olarak çökmüş hissediyorum kendimi. siz bu durumla nasıl başa çıkıyosunuz???

burcuesref

ben 18 aydır sanırım alıstım bu duruma gercı bazı sabahlar aglamak ıstıyorum uykusuzluktan o kadar zor durumd aoluyor ama dıyorum cok sukur saglıgı yerınde bak ne guzel gulumsuyor gececek burcu ...öyle ıdare etmeye calısıyorum:)

dragon

Benim kız 5 içinde hala uyumuyor. Her kafadan ses çıkıyor. Ben artık bıktım insanların akıl vermelerinden.sabrım Kalmadı akıl Verceğinize Çocuğun Uykusunu Düzene Sokun Diyorum. YOk Efendim 1 Hafta Da Girermiş Düzene. Yok Öyle Bişi Olmuyor Işte kardeşim

Yorum yapmak için üye ol